Pobyt na Pomorzu / Gry miejskie w Trójmieście

„GDAŃSKIE SMAKI” – HISTORYCZNO – KULINARNA GRA MIEJSKA

Gdańsk zawsze był i do dzisiaj jest Miastem Wolnym. Właśnie w Gdańsku – mieście Hanzy, krzyżowały się kiedyś europejskie szlaki handlowe i właśnie tu zamieszkiwali znani Europejczycy przeróżnych nacji.
Zapewne niejedna pani domu czy szef dworskiej kuchni ubogacali swoje przepisy nowinkami, które docierały do nich z Holandii, Anglii, Francji czy od sąsiada dbającego o koszerność swoich potraw.
Nasza gra miejska „Smaki Gdańska” to wędrówka przez gdańską historię oglądaną przez pryzmat dawnych i niedawnych smaków i zapachów Wolnego Miasta. Cofniemy się do Złotego Wieku XVI, zajrzymy w nieodległy czas PRL-u czy poszukamy pozostałości kuchni staropolskiej.

Jedno jest pewne – gracze nie tylko napełnią swoje żołądki, ale i zaspokoją głód informacji

Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...