Pobyt na Pomorzu / Gry miejskie w Trójmieście

Gra miejska „Władcy Bursztynu”

„Władcy Bursztynu” – to oferta nagrodzona w konkursie na najlepszy produkt turystyczny Gdańska, organizowany przez Gdańską Organizację Turystyczną.

Jest to rodzaj gry miejskiej – czyli gry, której „planszą” jest przestrzeń miejska a „pionkami” stają się sami uczestnicy.

Gracze wcielają się w średniowiecznych kupców. Ich zadaniem jest odebranie drogocennego kamienia – bursztynu a następnie dostarczenie go do umówionego miejsca o umówionej godzinie rosyjskim kupcom, podróżującym Bursztynowym Szlakiem, zmierzającym do włoskiej Akwilei. Zadanie to jednak nie będzie łatwe. Aby dotrzeć do miejsca wymiany uczestnicy gry muszą rozwiązywać zagadki i zadania, a także odnajdywać łączników, którzy będą posiadać drogocenne informacje!

Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...