Pobyt na Pomorzu / Gry miejskie w Trójmieście

Gra miejska Czar PRLu

Akcja gry miejskiej Czar PRL-u dzieje się głównie na terenie Gdańska Głównego, a uczestnicy podzieleni na 3- osobowe grupki muszą odnaleźć wyznaczone punkty – charakterystyczne miejsca dla Gdańska. Pomóc w tym mają mapy, zagadkowe teksty, zdjęcia i inne gadżety. Do zadań należy także odnalezienie charakterystycznych dla PRL-u postaci – pani z papierem toaletowym, cinkciarz czy kobieta z ogórkami korniszonami.
W cały scenariusz wplecione są liczne elementy związane z Solidarnością, postaciami związanymi z opozycją w latach komunizmu a także hasłami propagandowymi ówczesnego rządu. Charakter gry to obraz „tamtych czasów” widziany  krzywym zwierciadle z lekką ironią i dość dużym dystansem!Scenariusz gry (w zależności od budżetu) można uatrakcyjnić ciekawymi elementami z epoki.

Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...