Wycieczki szkolne / Wycieczki do Trójmiasta

WSTĘP gdańsk sopot gdynia

GDAŃSK SOPOT I GDYNIA
NA 1000 SPOSOBÓW

 

Zwiedzanie Trójmiasta to na pewno nie jest wizyta jednorazowa :-). Przyjeżdżając do naszej aglomeracji, zwiedzasz nie jedno, lecz trzy miasta. Możesz się skoncentrować na ich centrum, ale równie interesująco będzie na obrzeżach miast, a nawet poza ich granicami! Ale zawsze pozostanie wrażenie, że trzeba tu wrócić po raz kolejny.
Stolica Pomorza- Gdańsk to miasto z ponad 1000- letnią historią, której ślady widać nie tylko w architekturze, ale  także w pewnych obrzędach i zwyczajach ludzi tu mieszkających. Sopot to najbardziej znany polski kurort, którego symbolem jest najdłuższe drewniane molo w Europie. Natomiast Gdynia to miasto młode, otwarte na nowe technologie i związane z najmłodszą historią Polski.
Wartym odwiedzenia jest także Malbork – czyli niegdyś krzyżacka stolica. Tu uczestnicy wycieczki wędrując po największym w Europie średniowiecznym zamku  spotkają się z rycerzem, mincerzem a turyści zachowujący się nieodpowiednio 😉 mogą zostać wtrąceni do zamkowego lochu! Przy dłuższych pobytach koniecznie trzeba poznać Kaszuby – dziś znane z „domu do góry nogami”, ale przecież jest tyle innych symboli tej okolicy: kaszubska kultura i obyczaje, malownicze krajobrazy, przyroda sprzyjająca wypadom na kajaki i rowery, ale też soczyste, olbrzymie truskawki i smażone….ruchanki!
Proponujemy Państwu skomponowanie samemu wymarzonego pobytu w naszej okolicy. Pomożemy Państwu dobrać do programu atrakcje pod kątem Państwa zainteresowań i możliwości czasowych. Dla najmłodszych turystów przyjeżdżających na Pomorze, proponujemy interaktywne zwiedzanie. Nasz przewodnik przygotował serię zabaw oraz zadań specjalnych, dzięki którym Gdańsk na pewno zapadnie dzieciom w pamięć.
Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...