Wycieczki szkolne / Zielone szkoły

U Biegnącego Wilka

MIEJSCE DLA SZUKAJĄCYCH PRZYGÓD
2 dni

Zapraszamy na wyprawę do niezwykłego miejsca! Jego gospodarzem jest Biegnący Wilk, prowadzący program Łowcy Przygód. Jest ono położone w najbardziej dzikim rejonie Mazur Garbatych, na terenie gminy Banie Mazurskie. To autentyczne odludzie, kilometr od malutkiej wioski Ściborki, zamieszkałej głównie przez ludność pochodzenia ukraińskiego, na skraju Lasów Skaliskich i Gór Klewińskich. Tu samochody mogą dojechać dopiero od niedawna, nie ma zasięgu telefonu, a wokół tylko las, pasące się krowy i dzikie zwierzęta. To rejon Polski o najczystszym powietrzu, ”polski biegun zimna”, o naturalnym krajobrazie, niezmienionej starej zabudowie wsi. Tu wilki, dziki, jelenie dosłownie podchodzą ogrodzeń domostw mieszkańców.
Jest to miejsce z pewną misją, gdzie obowiązują zasady: zakaz palenia tytoniu, picia alkoholu, zakaz używania negatywnego słownictwa, spożywa się tylko potrawy wegetariańskie.
Spokój, cisza i niezapomniane przeżycia gwarantowane!

Dzień 1
Spotkanie z pilotem, zbiórka uczestników, wyjazd spod szkoły we wczesnych godzinach porannych, prezentacja osady i głównych idei, zajęcia indiańskie, traperskie i ekologiczne, wegetariański poczęstunek przy ognisku, zwiedzanie Republiki Ściborskiej, zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 2
Śniadanie, spotkanie z instruktorami, mini kurs maszerski z psami (30 psów, ok. 6 godzin), obiad, powrót pod szkołę w godzinach wieczornych.

Uwaga!
Program realizowany jest od października do kwietnia, w pozostałych miesiącach – zamiast zajęć z psami możliwe inne atrakcje m. in. wyprawa przez bagna do Piramidy w Rapie, wyprawa safari w dziką przyrodę, a ponadto możliwość wzbogacenia programu o: nocleg w indiańskich tipi!

Ceny ustalamy indywidualnie.

Cena zawiera: zakwaterowanie w ośrodku w Baniach Mazurskich lub okolicy, pokoje 3-5 osobowe, łazienki na korytarzu (WC, umywalka, prysznic), wyżywienie zgodne z programem, przejazd autokarem klasy turystycznej, opieka i pomoc pilota / reprezentanta biura, realizację programu, podatek VAT.

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...