Wycieczki szkolne / Zielone szkoły

Przygoda w Beczkolandii

PRZYGODA W BECZKOLANDII
3 dni

Zapraszamy na niezapomnianą wyprawę do „Owczarni”! Nasz obóz położony jest nad jeziorem w malowniczej okolicy, wśród łagodnych wzgórz, lasów i łąk. W okresie międzywojennym na terenach tych odbywały się doroczne manewry drugiego pułku „Szwoleżerów Rokitniańskich” – elitarnego oddziału kawalerii polskiej. Dziś Akademia Przygoda to nie tylko wspaniała zabawa, ale także zacieśnianie więzi. Cały pobyt będzie „Testem pożeracza przygód” – czyli sprawdzeniem poziomu kooperacji w grupie, gotowości do podejmowania wyzwań, umiejętności adoptowania się do niezwykłych warunków i okoliczności, a także kondycji fizycznej i psychicznej uczestników. Czeka na nas: „Misja specjalna”– czyli jeden za wszystkich… wszyscy za jednego. Niewątpliwie jedną z najatrakcyjniejszych form aktywnego wypoczynku, a jednocześnie znakomitym sposobem na zintegrowanie i wzmocnienie grupy jest „Akcja przygoda” – uczestnicy mają okazję przemierzyć szlak przebiegający przez las, towarzyszą temu niekonwencjonalne warunki, nieprzewidziane „przeszkody” i „niespodzianki”, z którymi grupa musi się uporać. Jednakże nie ma lepszego testu dla naszych zdolności komunikowania się niż rozmowa i negocjacje ze … zwierzętami! W naszym programie proponujemy uczestnikom bliskie spotkanie ze zwierzętami, które przez wieki współpracowały z człowiekiem tworząc wspólnie to co dziś dumnie nazywamy cywilizacją. Finałem „Testu pożeracza przygód” będą „Wielkie Regaty Pontonowe”. Niesamowite przeżycia gwarantowane!

TERMINY: maj, czerwiec, wrzesień
UCZESTNICY: 9 – 16 lat

Dzień 1
Spotkanie z pilotem, zbiórka uczestników, wyjazd autokarem spod szkoły; przejazd do „Owczarni”, powitanie, rozlokowanie się w Beczkodandii, zapoznanie się z regulaminem, poznanie terenu, zajęcia integracyjne „kto jest kim w grupie”, obiad, sjesta, „Misja specjalna”, a w tym zabawy o tajemniczych nazwach: Linówka, Podjęcie zrzutu, Kod dostępu, Budowa mostu, Lina wysuwana, Trzy opony, kolacja, ognisko z kiełbaskami, podchody nocne, cisza nocna o 00.00.

Dzień 2
Śniadanie, zajęcia integracyjne „Akcja przygoda”, obiad, sjesta, zajęcia „Adrenaliny moc” m. in. Skok ku słońcu, Siatka
wspinaczkowa, Ścianka wspinaczkowa, Taniec na wysokości, Pal męczarni, kolacja, dyskoteka, cisza nocna o 00.00.

Dzień 3
Śniadanie, bliskie spotkanie ze zwierzętami pt. „Przymierze zwierząt i ludzi”, a w tym: wstęp do „zaklinania” koni, prezentacja „końskiej mowy ciała” i zajęcia pielęgnacyjne przy koniach, zajęcia na wodzie, czyli „Wielkie Regaty Pontonowe”, podsumowanie biwaku, obiad, wykwaterowanie, sprzątanie terenu, wyjazd w drogę powrotną.

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Uwaga!
Należy zabrać własny śpiwór, talerze, kubki i sztućce.

Ceny ustalamy indywidualnie.

Cena zawiera:
– przejazd autokarem klasy turystycznej na trasie Trójmiasto – Lubań – Trójmiasto
– nocleg w starych dębowych beczkach po winie w budynku byłej owczarni (dla alergików zapewniamy nocleg w namiotach wojskowych)
– wyżywienie zgodne z programem
– zajęcia edukacyjno – rozrywkowe zgodnie z programem
– opiekę i pomoc pilota / reprezentanta biura
– opiekę i usługi instruktorów-animatorów
– bezpłatne uczestnictwo 3 opiekunów
– fotoreportaż na płycie CD
– podatek VAT.

Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...