Wycieczki szkolne / Wycieczki zagraniczne

Karkonosze – w Krainie Króla Gór

POLKOWICE – KOWARY – KARPACZ – SOBIESZÓW – SZKLARSKA PORĘBA – ŚWIERADÓW ZDRÓJ – LEŚNA – LIBEREC – HARRACHOV
5 dni

Zapraszamy na wycieczkę w Karkonosze! Odkryjemy miejsca piękne i tajemnicze. Pojedziemy do Kowar, a tam zwiedzimy sztolnie, Skarbiec Walonów – podziemny świat legend, tajemnic i historii prawdziwej, związanej przez blisko 700 lat z poszukiwaniem kruszców, minerałów oraz wydobywaniem rudy żelaza. Wybierzemy się również do legendarnego Zamku Czocha i Czarciego Młyna oraz odwiedzimy Western City i Uzdrowisko Świeradów.  Wybierzemy się także do Czech a po drodze zobaczymy skalne urwiska, naturalne jeziora i piękne widoki zapierające dech w piersiach. Wycieczka inna niż wszystkie!

Dzień 1
Spotkanie z pilotem, zbiórka uczestników, wyjazd spod szkoły, relaks w „Aqua Park” w Polkowicach, przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 2
Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, całodzienna wycieczka: przejazd do Kowar, zwiedzanie sztolni, Skarbiec Walonów, zabawa w miasteczku Country w Karpaczu, wejście do Zamku Chojnik w Sobieszowie, powrót do ośrodka, obiadokolacja.

Dzień 3
Śniadanie, przejazd przez zakręt śmierci w Szklarskiej Porębie do Świeradowa Zdroju i zwiedzanie uzdrowiska, przejazd do Czarciego Młyna, Zamek Czocha z tamą na zalewie Leśniańskim, powrót do ośrodka, obiadokolacja.

Dzień 4
Śniadanie, wykwaterowanie., wyjazd do czeskiego Liberca (możliwość wstępu do Aqua parku), zwiedzanie huty szkła w Harrachovie oraz skoczni narciarskich, na których Adam Małysz zdobywał medale, obiadokolacja, wyjazd w drogę powrotną.

Dzień 5
W godzinach porannych przyjazd pod szkołę.

Uwaga!
Istnieje możliwość wzbogacenie programu o: przejazd koleją na Jeszted, wizyta w Muzeum Szkła Harrachov, Muzeum Narciarskie w Harrachovie, Muzeum Mineralogiczne w Szklarskiej Porębie. O szczegóły zapytaj w biurze!

Ceny ustalamy indywidualnie.

Cena zawiera:
Zakwaterowanie w ośrodku w Szklarskiej Porębie lub okolicach, pokoje 3-5 osobowe, łazienki na korytarzu (WC, umywalka, prysznic), wyżywienie zgodne z programem, przejazd autokarem klasy turystycznej z dwoma kierowcami, opieka i pomoc pilota, usługi przewodnickie, ubezpieczenie KL i NNW podczas wyjazdu do Czech, podatek VAT.

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów płatne dodatkowo.

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.5 dni

Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...