Wycieczki szkolne / Wycieczki do Trójmiasta

Gdynia – morze i marzenia

Gdynia jest jednym z nielicznym polskich miast, których układ przestrzenny jest wpisany jest na listę pomników historii. To dla młodej Gdyni ogromny zaszczyt. Spójna i nowoczesna modernistyczna architektura śródmieścia, ogromny port, liczne pomniki i piękna, zadbana zieleń – w Gdyni jest co podziwiać!

Na tej wycieczce dowiecie się, m.in:
– skąd się wzięło powiedzenie „miasto z morza i marzeń”
– jakie są cechy modernistycznej architektury
– jak powstał gdyński port
– co to jest „Boża Zatoczka”
– kim były najsłynniejsze osoby związane z powstaniem miasta

Gorąco polecamy zarezerwowanie w Gdyni trochę więcej czasu i skorzystanie z propozycji rejsu po porcie – niezapomniane przeżycia gwarantowane!

Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...