Pobyt na Pomorzu / Gry miejskie w Trójmieście

„GDAŃSKIE SZYFRY MIŁOŚCI” – GRA MIEJSKA

Podobno kiedyś w Gdańsku pewna legendarna olbrzymka rozbiła swój magiczny bursztynowy naszyjnik, którego kawałki rozprysły się po całym Gdańsku …
Magiczna moc naszyjnika jednak nie przestała działać a jego części odnajdują Gdańszczanie po dziś dzień. Na czym polega magia tego bursztynu, kto, kiedy i gdzie go odnalazł? Odpowiedzi poszukaj z nami … a może i Tobie uda się odkryć prawdy miłości! 

„Szyfry Miłości” – to nasza oryginalna propozycja na spędzenie czasu w Gdańsku! Propozycja niebanalna – bo łączy aktywny sposób spędzenia czasu z formą miłego zwiedzania Gdańska. Uczestnicy gry odwiedzą miejsca związane z gdańskimi legendami o wątku miłosnym, wykonają zadania wymagające logicznego myślenia, sprytu i pomysłowości a w zamian za to otrzymają kolejne wskazówki dotyczące trasy!
W międzyczasie uczestników zapraszamy do partnerskich Restauracji, kawiarni i muzeów, gdzie dla graczy przygotowane zostaną zniżkowe oferty specjalne! Gracze będą mogli także własnoręcznie wyszlifować bursztynowe serduszko Gra zakończyć się może w jednym z gdańskich klubów, gdzie po podsumowaniu zaczniemy integrację z odpowiednim programem!

Wejdź do gry i odkryj gdańskie prawdy miłości zaklęte w bursztynie!

Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...