Wycieczki szkolne / Wycieczki do Trójmiasta

Bursztynowa Wycieczka

W czasie pobytu w Trójmieście proponujemy, żeby część wycieczki poświęcić naszemu wielkiemu skarbowi Bursztynowi. Bo nie da się zwiedzać Gdańska pomijając wszechobecne Złoto Bałtyku! Jego piękno jest warte bliższego poznania!

Bursztyn – jego odmiany  i właściwości poznamy w czasie specjalnej wycieczki, skoncentrowanej szczególnie na odwiedzeniu miejsc związanych z jantarem.

W programie zwiedzania proponujemy:
– wizytę w  gdańskim Muzeum Bursztynu z zaklętą w bursztynie jaszczurką oraz bogatymi zbiorami jantarowych odmian, inkuzji i rzeźb dawnych  i współczesnych
– warsztaty bursztynowe
– odwiedziny kościoła św. Brygidy, w którym powstaje prawdziwy bursztynowy ołtarz
– wizytę na plaży w Sobieszewie  połączoną z szukaniem własnych bursztynowych bryłek
– wizytęw Muzeum Inkluzji w Bursztynie Uniwersytetu Gdańskiego
– wizytę w pracowni bursztynnika
– warsztaty wytwarzania pamiątek z bursztynem

Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...