Wycieczki szkolne / Wycieczki zagraniczne

Magiczna Praga i Skalne Miasto

POLKOWICE – SKALNE MIASTO – PRAGA – SZKLARSKA PORĘBA – KARPACZ
5 dni

Zapraszamy na wycieczkę, która zainteresuje każdego! Nasza trasa będzie przebiegać przez Polskę, czeską Pragę, Skalne Miasto oraz polskie Karkonosze. W stolicy Czech zobaczymy najważniejsze zabytki, przespacerujemy się po pełnych uroku praskich uliczkach, poczujemy niezwykłą atmosferę tego miasta. Odwiedzimy również Skalne Miasto, które jest olbrzymim labiryntem skalnych przejść i ścieżek. Pobyt w Skalnym Mieście to wędrówka po bajkowym świecie fantastycznych form skalnych, wśród piaskowcowych wież, ścian i tworów o oryginalnych kształtach. Są to m.in. Kochankowie, Starosta i Starościna, Głowa Cukru, Skalny Zamek, Bliźnięta w Beciku i wiele innych. Na uczestników czekają też atrakcje wodne: Mały i Wielki Wodospad czy też śródskalne Jez. Adrspasskie. Ostatni dzień spędzimy w polskich Karkonoszach. Zobaczymy Świątynie Wang, wejdziemy na Śnieżkę i zjedziemy kolejką linową z Kopy.

Dzień 1
Spotkanie z pilotem, zbiórka uczestników, wyjazd spod szkoły, relaks w Aqua Parku w Polkowicach, przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 2
Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, przekroczenie granicy, zwiedzanie rezerwatu Skalne Miasto, powrót do Polski, obiadokolacja, ognisko.

Dzień 3
Śniadanie, wyjazd autokarem na całodzienną wycieczkę do Pragi, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie obiektów z zewnątrz m.in.: Stare Miasto, Hradczany, Katedra Św. Wita, Złota Uliczka, Most Karola, przejazd metrem, koncert Grających Fontann, obiadokolacja w Pradze, powrót do Polski, przyjazd do ośrodka w godzinach nocnych.

Dzień 4
Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, całodzienna wycieczka: wjazd na Kopę wyciągiem krzesełkowym, wejście na Śnieżkę i zejście z przystankami w Schronisku Dom Śląski, dalsza wędrówka z przystankiem na szlaku w Schronisku Strzecha Akademicka i zejściem do Kotła Małego Stawu i Schroniska Samotnia, wejście do Świątyni Wang, czas wolny w Karpaczu, powrót do ośrodka, obiadokolacja, wykwaterowanie, wyjazd w drogę powrotną.

Dzień 5
W godzinach porannych przyjazd pod szkołę.

Uwaga!
Możliwość wzbogacenia programu o: ZOO SAFARI w Dvur Kralove (k. Skalnego Miasta), Petrzyn (lustrzany labirynt, różany – rajski ogród), Western City w Karpaczu, letni tor saneczkowy Alpinie Coaster w Karpaczu, bajkowe miasteczko cyrkowe Cyrk Land u podnóża Śnieżki, Muzeum Zabawek w Karpaczu.

O szczegóły zapytaj w biurze!

Cena: od 517 PLN (przy grupie min. 45 os.)

Cena zawiera: Zakwaterowanie w ośrodku w Szklarskiej Porębie lub okolicach, pokoje 3-5 osobowe, łazienki na korytarzu (WC, umywalka, prysznic), wyżywienie zgodne z programem, przejazd autokarem klasy turystycznej z dwoma kierowcami, opieka i pomoc pilota, usługi przewodnickie, ubezpieczenie KL i NNW podczas wyjazdu do Czech, podatek VAT.

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów płatne dodatkowo – ok. 59 zł / os.

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...