Wycieczki szkolne / Wycieczki zagraniczne

Magiczna Praga i Skalne Miasto

POLKOWICE – SKALNE MIASTO – PRAGA – SZKLARSKA PORĘBA – KARPACZ
5 dni

Zapraszamy na wycieczkę, która zainteresuje każdego! Nasza trasa będzie przebiegać przez Polskę, czeską Pragę, Skalne Miasto oraz polskie Karkonosze. W stolicy Czech zobaczymy najważniejsze zabytki, przespacerujemy się po pełnych uroku praskich uliczkach, poczujemy niezwykłą atmosferę tego miasta. Odwiedzimy również Skalne Miasto, które jest olbrzymim labiryntem skalnych przejść i ścieżek. Pobyt w Skalnym Mieście to wędrówka po bajkowym świecie fantastycznych form skalnych, wśród piaskowcowych wież, ścian i tworów o oryginalnych kształtach. Są to m.in. Kochankowie, Starosta i Starościna, Głowa Cukru, Skalny Zamek, Bliźnięta w Beciku i wiele innych. Na uczestników czekają też atrakcje wodne: Mały i Wielki Wodospad czy też śródskalne Jez. Adrspasskie. Ostatni dzień spędzimy w polskich Karkonoszach. Zobaczymy Świątynie Wang, wejdziemy na Śnieżkę i zjedziemy kolejką linową z Kopy.

Dzień 1
Spotkanie z pilotem, zbiórka uczestników, wyjazd spod szkoły, relaks w Aqua Parku w Polkowicach, przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 2
Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, przekroczenie granicy, zwiedzanie rezerwatu Skalne Miasto, powrót do Polski, obiadokolacja, ognisko.

Dzień 3
Śniadanie, wyjazd autokarem na całodzienną wycieczkę do Pragi, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie obiektów z zewnątrz m.in.: Stare Miasto, Hradczany, Katedra Św. Wita, Złota Uliczka, Most Karola, przejazd metrem, koncert Grających Fontann, obiadokolacja w Pradze, powrót do Polski, przyjazd do ośrodka w godzinach nocnych.

Dzień 4
Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, całodzienna wycieczka: wjazd na Kopę wyciągiem krzesełkowym, wejście na Śnieżkę i zejście z przystankami w Schronisku Dom Śląski, dalsza wędrówka z przystankiem na szlaku w Schronisku Strzecha Akademicka i zejściem do Kotła Małego Stawu i Schroniska Samotnia, wejście do Świątyni Wang, czas wolny w Karpaczu, powrót do ośrodka, obiadokolacja, wykwaterowanie, wyjazd w drogę powrotną.

Dzień 5
W godzinach porannych przyjazd pod szkołę.

Uwaga!
Możliwość wzbogacenia programu o: ZOO SAFARI w Dvur Kralove (k. Skalnego Miasta), Petrzyn (lustrzany labirynt, różany – rajski ogród), Western City w Karpaczu, letni tor saneczkowy Alpinie Coaster w Karpaczu, bajkowe miasteczko cyrkowe Cyrk Land u podnóża Śnieżki, Muzeum Zabawek w Karpaczu.

O szczegóły zapytaj w biurze!

Ceny ustalamy indywidualnie.

Cena zawiera: Zakwaterowanie w ośrodku w Szklarskiej Porębie lub okolicach, pokoje 3-5 osobowe, łazienki na korytarzu (WC, umywalka, prysznic), wyżywienie zgodne z programem, przejazd autokarem klasy turystycznej z dwoma kierowcami, opieka i pomoc pilota, usługi przewodnickie, ubezpieczenie KL i NNW podczas wyjazdu do Czech, podatek VAT.

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów płatne dodatkowo.

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...