Wycieczki szkolne / Wycieczki w Polsce

Pomorze Środkowe – Morze i Wydmy

SMOŁDZINO – CZOŁPINO – ROWOKÓŁ – KLUKI – USTKA
2 dni

Zapraszamy na wycieczkę, na której poczujemy się jak bohaterowie książki Henryka Sienkiewicza „W pustyni i w puszczy”. A wszystko to stanie się za sprawą olbrzymich, piaszczystych wydm, które są największą atrakcją tych terenów. Podczas naszej wędrówki trafimy między innymi na Wieżę Widokową Rowokół, skąd rozciągają się wspaniałe widoki aż po sam horyzont. A ponieważ są to tereny dawnych Słowińców, dlatego odwiedzimy wspólnie Muzeum Wsi Słowińskiej w miejscowości Kluki. Pamiętajcie żeby nie zapomnieć o aparacie fotograficznym. Zdjęcia będą najlepszą pamiątką po tej zapierającej dech w piersiach wyprawie.

Dzień 1
Spotkanie z pilotem, zbiórka uczestników, wyjazd spod szkoły, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego w Smołdzinie, wejście na Czołpińską Wydmę oraz na latarnię morską, wejście na wieżę widokową Rowokół, przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja, ognisko, wieczorne zajęcia integracyjne (w miarę dobrej pogody – na plaży), dyskoteka.

Dzień 2
Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach, przejazd do Ustki i zwiedzanie miasta: molo, latarnia morska, pomnik Ustecka Syrenka oraz spacer nadmorską promenadą, następnie rejs statkiem wycieczkowym, obiad, powrót pod szkołę.

Uwaga!
Możliwość wzbogacenia programu o:
– wizytę w Muzeum Chleba – muzeum z wielopokoleniową tradycją mieszczące się na poddaszu u znanego piekarza, gdzie znajdują się niesamowite skarby
– lekcja przyrody w czasie wizyty w Muzeum Przyrodniczym
– lekcja muzealna w czasie wizyty w Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
– wizytę w Bunkrach Baterii Bluchera
– zwiedzanie pasieki „Wędrowna Barć”
– wizytę w Swołowie – „Krainie w Kratę”

Cena: od 196 PLN (przy grupie min. 45 os.)

Cena zawiera: zakwaterowanie w ośrodku w pobliżu Smołdzina, pokoje 3-5 osobowe, łazienki na korytarzu (WC, umywalka, prysznic), wyżywienie zgodne z programem (śniadanie, obiadokolacja, kolacja), przejazd autokarem klasy turystycznej, opieka i pomoc pilota / przedstawiciela biura, usługi przewodnickie, podatek VAT.

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów płatne dodatkowo – 30 zł/os.

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...