Długa Majówka 2008 to dobry czas na integrację pracowników! Z takiego założenia wyszła także Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 85 z Gdańska.

Organizacją tego wyjazdu integracyjnego zajęło się nasze Biuro Podróży JOYTRIP.PL – oczywiście razem z Panią Beatką – chyba największą turystką wśród nauczycieli!

44 uczestników późnym wieczorem 30.04.2008 wyruszyło w nocną podróż do Miasta Mickiewicza. Zwiedzanie zaczęliśmy od rana zaraz po zakwaterowaniu się w 4 gwiazdkowym hotelu Reval znajdującym się w samym centrum Wilna.

Oprócz obligatoryjnej starówki grupka odwiedziła Wzgórze Trzech Krzyży, Cmentarz na Rosie, Dom Mickiewicza a także Uniwersytet Wileński.

Jeden dzień był także przeznaczony na zwiedzanie okolic Wilna – czyli Trok ze swoim urokliwym zamkiem na wyspie a także Kernave – gdzie podobno wszystko się zaczęło!

W drodze powrotnej zrobiliśmy jeszcze krótki przystanek na Kowno, gdzie zjedliśmy wspólnie dobrą kolację i wróciliśmy szczęśliwie do domu.

Firmę JOYTRIP.PL reprezentował przez cały czas trwania wycieczki Jan Paweł Budzyń.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy!!

Co wspólnego ma plaża, Berlin, integracja i majówka? Otóż jest to połączenie zastosowane w niezwykle ciekawej wycieczce integracyjnej, jaką zorganizowaliśmy dla pracowników jednej z gdańskich szkół w długi weekend majowy.

Tym razem grupa naszych stałych klientów po odwiedzinach wschodnich i południowych sąsiadów wybrała podróż na zachód! Ta zagraniczna wycieczka integracyjna dla kilkudziesięcioosobowej grupy zaczęła się w Gdańsku, przebiegała przez Kamień Pomorski, Wolin, Szczecin, Tropikalną Wyspę w Niemczech oraz Berlin.

Grupa jak zwykle dobrze zorganizowana i zintegrowana dobrze się bawiła a nadmiar atrakcji programowych zrównoważyła odpoczynkiem w hotelowym SPA.

W dniach 10-14.06.2009 w Wilnie mieli okazję integrować się pracownicy Zespołu Szkół z Redy.

Uczestnicy tej wycieczki integracyjnej szukali miejsc i wydarzeń dzięki którym Wilno – stolica Litwy została wybrana w tym roku na stolicę kulturalną Europy.

Czy poszukiwania się udały? Biuro Podróży JOYTRIP.PL ułożyło tak program wycieczki, aby odwiedzić zabytki nie tylko Wilna ale także zajrzeć do Trok a nawet kurortu Druskienniki.

Polecamy każdemu odwiedziny tego kraju – w końcu to nasi sąsiedzi!

W czerwcu organizowaliśmy wyjazd integracyjny dla firmy Sanitec z Koła. Na grupę czekało mnóstwo atrakcji – był to zdecydowanie aktywny wypoczynek. Pracownicy przyjechali z Koła do Chałup i prosto z autobusu przesiedli się na rowery, aby rozpocząć Rajd Rowerowy do samego Helu. Widoki po drodze zapierały dech w piersiach a nadmorski wiatr uprzyjemniał wycieczkę niestrudzonym rowerzystom. Po obiedzie i zwiedzaniu Helu, położonego na samym cyplu Półwyspu, wciąż pełni energii uczestnicy udali się spowrotem na wieczorne zwiedzanie Sopotu i poznawanie jego nocnych uroków.

Drugi dzień obfitował w niemniejsze emocje – rozpoczął się od zwiedzania Europejskiego Centrum Solidarności i naszej kultowej gry: „Czar PRL-U”. Po porannych rozrywkach, na grupę czekał przewodnik i zaprowadził ją do najciekawszych miejsc Głównego Miasta.

Mimo wyczerpującego dnia, grupa wciąż miała ochotę na więcej! I tutaj czekał na nich ważny punkt całego wyjazdu integracyjnego – impreza w klimacie „Disco Fever”! W otoczeniu dyskotegowej kuli, kolorowych świateł i ozdób, którze każdemu kojarzą się z tanecznym Disco – grupa bawiła się do późnych godzin wieczornych. Dodatkowo atmosferę podgrzewał charyzmatyczny konferansjer, który zachęcał grupę do gier i zabaw. DJ zaś rozśpiewał grupę, przeprowadzając konkurs Karaoke!

Jednym słowem – firma JOYevent organizuje wyjazdy integracyjne szyte na miarę potrzeb Twojej firmy.

Nietuzinkowa wycieczka do Trójmiasta, super integracja pracowników w Gdańsku i Gdyni, ekstra impreza pracownicza na Pomorzu, ekstremalny teambuilding, niewiarygodna zabawa w Sopocie, wyjątkowo ciekawy program integracyjny w Gdańsku – to wyrażenia, które nie wystarczają aby opisać imprezę firmową, którą miała miejsce w maju.

Rzec należy tak – wyjątkowa impreza integracyjna w Gdańsku dla wyjątkowych ludzi z Koła. Firma Sanitec Koło ma tak zgranych i ciekawych pracowników i to każdego szczebla, że organizacja integracyjnej imprezy firmowej dla nich stała się czystą przyjemnością!

Karaokę z koncertem „lokalnego” zespołu, uczta rybna, dyskoteka z clubbingiem to zajęcia wieczorne! Zwiedzanie Trójmiasta na rowerze, rejs statkiem na Hel, zwiedzanie Gdyni no i oczywiście mała konferencja – spotkanie biznesowe czy szkolenie pracowników to trudy z jakimi spotkać się musieli uczestnicy tej imprezy. Wszystko zawsze pod znakiem dobrej zabawy i integracji!

Organizatorem całości tej 3- dniowej imprezy integracyjnej było nasze Biuro Podróży JOYTRIP.PL, które za swą podobno dobrą postawę otrzymało niebagatelny 2 stronicowy (pisany maczkiem) list referencyjny! Naszym klientom z Koła dziękujemy za współpracę (licząc na dalszą) a czytelników zapraszamy do działu „Referencje” i obejrzenia zdjęć z imprezy!

Na stronie internetowej www.azsgdansk.pl napisano „Nie ma wyjścia – dobrze rozpoczęta współpraca między klubami musi trwać nadal” – (tu chodzi o współpracę AZS Uniwersytetu Gdańskiego i AZS Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku) – a my dodać musimy „współpraca między JOYTRIP.PL a studentami trwać nadal będzie !” .
Po zadowoleniu uczestników studenckiego wyjazdu narciarskiego, którymi byli właśnie studenci i „sympatycy” wyżej opisanych uczelni można stwierdzić, że takich klientów właśnie JOYTRIP.PL uwielbia! Energiczni, pomysłowi, zgrani, lubiący aktywny wypoczynek i imprezy oraz nowe wyzwania – to najważniejsze cechy uczestników wyjazdu do czeskich Rokytnic w dniach 8-16 luty 2008.

Impreza zaczęła się późnym wieczorem w Gdańsku przy UG, gdzie startował nasz wygodny autokar wiozący na pokładzie niespełna 30 uczestników. Podróż choć długa szybko minęła – przynajmniej w odczuciu pasażerów. Zanim grupa wylądowała na miejscu docelowym, zajechała nad zabytkową tamę w okolicach Jeleniej Góry.
Po przekroczeniu granicy w Jakuszycach, szybko znaleźliśmy się w zarezerwowanym dla nas pensjonacie zlokalizowanym 15 min. piechotą od centrum Rokytnic.

Zakupy, integracja wieczorna, nocleg, śniadanie, rozgrzewka, skibus, wyciąg i jazdaaaaaaa….. – tak wyglądały kolejne dni – a było ich sześć! Choć niektórzy wątpili – Czesi stanęli na wysokości zadania i w momencie gdy na okolicznych drzewach pojawiły się bazie, na stoku leżało 35 – 50 cm śniegu. Fakt, że śnieg techniczny ale wyratrakowany i to na wszystkich trasach! Jak na tak niskie góry (ok. 1300 m n.p.m) jest naprawdę gdzie jeździć – i barów jest dużo….
Udało się nawet wyjechać do Aqua Parku Babylon w Libercu – gdzie można było zrelaksować się i rozluźnić napięte mięśnie.

Po sześciu dniach – jak Pan Bóg przykazał należy się odpoczynek – i tak też było wróciliśmy do domu – i choć w tę stronę jechaliśmy tą samą drogą podróż troszkę się dłużyła! – ale każdy z uczestników wyjazdu skwitowałby to tak: ” … i tak jest lepiej niż w pracy…” a zaraz po tym zaśpiewałby „…Jozin z Bazin…”

Polecamy więc sympatyzowanie z każdym AZS – em no i oczywiście naszą ofertę nie tylko wyjazdów narciarskich ale i rowerowych, żeglarskich itd.

GRA MIEJSKA DLA WOLONTARIUSZY EURO 2012 W GDAŃSKU

16 czerwca odbyła się gra miejska Czar PRL-u dla wolontariuszy UEFA EURO 2012. Impreza przygotowana była dla 250 osób, którzy porozumiewali się w języku angielskim. Uczestnicy spotkali się rano na Placu Solidarności. Stamtąd goście udali się na zwiedzanie Stoczni Gdańskiej i wystawy Drogi do Wolności, gdzie spotkanie z „prawą ręką” generała Wojciecha rozpoczęło grę. Uczestnicy mieli okazję poczuć atmosferę typową dla PRL-u – wymienić pieniądze u cinkciarza, kupić szary papier toaletowy czy chleb ze smalcem, a także w nietypowy sposób zwiedzić Gdańsk. Dla najbardziej spostrzegawczych graczy przewidziane były nagrody – również wpisane w klimat dawnych lat.

„Próba Generalna Władców Bursztynu” – tak nazwaliśmy naszą imprezę integracyjną w formie Studytour, która odbyła się dnia 14.04.2009. Tytuł imprezy wynika z faktu, że po raz pierwszy mieliśmy okazję „przetestować” nasz nowy produkt turystyczny na grupie ochotników. A śmiałkami, którzy odważyli się na podjęcie wyzwania byli przedstawiciele branży turystycznej ( hotele, biura podróży, manufaktura bursztynu), organizacji turystycznych oraz mediów.

Władcy Bursztynu to impreza integracyjna w formie gry miejskiej. Za pomocą zadań przekazywanych w listach, grupa musiała zaliczać kolejne etapy gry. Planszą tej gry stały się miasto Gdynia (plaża miejska, manufaktura bursztynu ) oraz Gdańsk ze swoim Głównym i Starym Miastem oraz Wyspą Spichrzów. Do zadań uczestników naszej imprezy integracyjnej należało także odnalezienie łączników – Pirata i Mieszczanina oraz degustacja gdańskiego piwa czy fajki gdańskiej!

Dzięki idealnej pogodzie i zaangażowaniu oraz dobrym pomysłom uczestników nasza gra przebiegała zgodnie z planem. Dziękujemy wszystkim graczom za uczestnictwo, dobre rady oraz konstruktywne opinie! Zapraszamy do promocji i sprzedaży naszego produktu turystycznego wśród Waszych klientów – grup turystycznych oraz integracyjnych grup firmowych! Należy jeszcze dodać, że Władcy Bursztynu to produkt turystyczny, który zdobył główną nagrodę w konkursie na Gdański Produkt Turystyczny organizowany przez Gdańską Organizację Turystyczną.

Niezwykle trafionym okazał się być pomysł organizacji integracyjnego weekendu w Trójmieście dla nauczycieli z Biesiekierza. A program nie był bagatelny bo był z pod znaku edukacji i kultury!

Potrawy kuchni włoskiej prezentowanej i przygotowanej przez jednego z lepszych kucharzy w regionie to wspomniany element edukacyjny. Rzadko bowiem się zdarza aby szef kuchni szanującej się restauracji wyszedł przed publikę i dokładnie opisał jak każde konsumowane danie przygotować.

Część kulturalna – artystyczna programu odbyła się w Teatrze Muzycznym! To właśnie tutaj uczestnicy tej imprezy integracyjnej mieli możliwość poznania aktorskich umiejętności kilkudziesięciu artystów – tworzących nowoczesny spektakl Fame.

Jak to zwykle bywa na tego typu wyjazdach, program został rozszerzony także o kilka spontanicznych punktów, z których oprócz spaceru po sopockich uliczkach najbardziej warty uwagi był pokaz tworzenia rzeźb z lodu!

Naszych stałych i ulubionych klientów zapraszamy do dalszej współpracy!

Kolejny Nowy Rok przywitaliśmy godnie – aktywnego narciarza – imprezowicza! 26.12.2007 – 2.01.2008 to już można powiedzieć tradycyjny termin imprezy sylwestrowej.
Tym razem czeskie góry – konkretnie Ośrodek narciarski w ROKYTNICACH koło Harahowa, był gospodarzem dla naszej grupy. Jak zwykle swą obecnością zaszczycili nas stali uczestnicy ale co też ważne pokazali się nowi! Tradycyjnie także pojawili się „ważni goście z zagranicy” a nawet swe pierwszy kontakt ze stokiem narciarskim uskuteczniała 2 – letnia Zosia. Jak widać nasze imprezy narciarskie są dobre dla każdego i właśnie każdego zapraszamy do uczestnictwa!

A dlaczego jest warto? Otóż – wybieramy najlepsze ośrodki narciarskie, jedziemy zawsze wygodnym autokarem, mieszkamy zawsze w miarę blisko od stoku narciarskiego lub skibussa który jedzie na stok, zabieramy zawsze instruktorów narciarskich i co najważniejsze witamy Nowy Rok na zorganizowanej klimatycznej imprezie! Standardy zakwaterowania są różne ale my preferujemy zazwyczaj proste choć wygodne i niezbyt drogie pokoje – co wpływa na dobrą cenę wyjazdów.

Tak też i było i w tym roku. Trasy przygotowane bez zastrzeżeń, zakwaterowanie w pensjonacie niedaleko centrum, towarzystwo wyborowe – a impreza pod hasłem Al Capone i jego gang trwała do białego rana. W tym roku integracja przebiegała na najwyższych obrotach a pomysły na stroje wieczorowe godne wielkiej pochwały!

Zapraszamy do galerii zdjęć!

… to już kolejna realizacja dla naszego stałego Klienta – Sanitec Koło. Tym razem spotkaliśmy się w Trójmieście a kilkunastoosobowa grupa pracowników jednego działu „posmakowała” Trójmiasta z każdej strony. Smakowaliśmy regionalnej kuchni, próbowaliśmy odnaleźć bursztyn który później zamieniliśmy w biżuterię, rozsmakowaliśmy się w gdańskiej historii

a także zasmakowaliśmy życia zakonnego w Malborku. Program realizowany był w połowie września 2012 i zawierał elementy gier miejskich, aktywnego zwiedzania i nastawiony był na integrację i dobrą zabawę.

 

Impreza, w której uczestniczyło ponad 80 osób z całej Polski a także z Niemiec, Anglii i Portugalii, trwała od 26.12.2006 do 1.1.2007. Śnieg- sztuczny ale był – i nikt się nie połamał!

Impreza sylwestrowe pod hasłem „Czar PRL-u” trwała do białego rana! Były apele, przemówienia komitetu, akcje milicji ale także bal przy dobrej muzyce.

Konkurs na najlepiej przebranego Towarzysza wygrał pewien „woźny ze szkoły podstawowej” a wyróżnienie otrzymała „Półka z octem” !
Towarzysze – Ludu Pracujący – JOYTRIP.PL zaprasza do uczestnictwa w kolejnych sylwestrowych wyjazdach, z których sprawozdania publikować będziemy na łamach naszej strony! Pomożecie??? Pomożemy ……

Żeglarska integracja na Mazurach

Woda, żeglarstwo i integracja to specjalizacja naszej agencji eventowej. W połowie czerwca 2015 mogliśmy zrealizować nasz program gry terenowej Geo- Teambuilding połączony z żeglarstwem. Realizacja wykonana była dla firmy MARS Polska, a jej plenerem były Wielkie Jeziora Mazurskie.

Podczas imprezy integracyjnej pod żaglami, użyty został program teambuildingowy z wykorzystaniem takich przyrządów, jak: gps, krótkofalówki, wykrywacze metalu, mapy i wiele innych…

Po trochę wyczerpującej grze na uczestników czekała specjalnie przygotowana Strefa Chilloutu – w niesamowitej mazurskiej scenerii goście mogli skonsumować zawartość skarbu, którego poszukiwali podczas całego programu.

Zapraszamy do organizacji imprez integracyjnych typu: poszukiwanie skarbu, gra terenowa, regaty integracyjny teambuilding z żaglami…

Kryminalna gra miejska #slademksiazki

Scenariusz Kryminalnej Gry Miejskiej oparty był na detektywistycznym bestsellerze Katarzyny Bondy „Pochłaniacz”. Zabawa została przygotowana wiosną 2015 roku, w ramach akcji #slademksiazki, przygotowanej dla Empiku. Aby oddać klimat całej historii gra odbyła się w klimatycznych uliczkach Sopotu, bardzo blisko ścisłego centrum. Uczestnicy musieli dobrać się w grupy i wcielić w rolę detektywów. Bowiem do rozwikłania była zagadka tajemniczej śmierci sopockiego artysty…

Aby rozwikłać tę łamigłówkę kryminalną, grupy musiały rozwiązać szereg zadań, takich jak np. porównywanie linii papilarnych czy też szukanie broni za pomocą wykrywacza metalu. Niemałym wyzwaniem okazało się też przesłuchiwanie świadków i ocena, którzy z nich mówią prawdę…

W tym ogromnym skupieniu liczyła się przede wszystkim poprawność wysuwanych wniosków, ale też szybkość w zbieraniu dowodów i ścisła współpraca w grupie! Dodatkowo trzeba było fotografować swoje poczynania i umieszczać je na specjalnie utworzonym profilu na Instagramie. Ta literacka gra miejska była nie lada gratką nie tylko dla fanów kryminalnych zagadek!

W pewien majowy piątek zdobywaliśmy Skarb Warmii z firmą ElectroCroon. Zawody rozpoczęły się tradycyjną rozgrzewkę, którą pamiętamy z lekcji wuefu. Po podziale na drużyny i przybraniu barw wojennych rozpoczęły się ciekawe konkurencje, takie jak np. skok zaufania.

W zdobywaniu Skarbu Warmii najbardziej liczy się współpraca nie tylko między sobą, ale przede wszystkim między drużynami. Teambuilding polega na tym, że każda drużyna ma do wykonania oddzielne zadanie, bez którego kolejne drużyny nie będą wiedziały jak dalej postępować.

Po wycieczce kajakowej za pomocą GPSów grupy szukały kolejnych wskazówek do odnalezienia Skarbu Warmii. Każdy w drużynie miał swoją rolę, jednak najważniejsze było zgranie całej drużyny. Nie zabrakło też elementów rywalizacji… Gra była wyczerpująca, ale zadowolenie na twarzać uczestników rekompensowało każdy wysiłek!

Na sam koniec oprócz zdobytego Skarbu Warmii pracownicy cieszyli się specjalną Strefą Chilloutu w otoczeniu pięknej scenerii.

Przedstawiciele biur podróży, hoteli, firmy zajmującej się żeglugą morską, przewodnicy i piloci a także pracownicy referatu turystyki UM Gdańsk, Informacji Turystycznej oraz przedstawiciele mediów – to wszyscy uczestnicy naszego studytour.

Dnia 22.04.2008 o godzinie 9.30 zebrała się sama „trójmiejska śmietanka towarzyska branży turystycznej”. Celem spotkania było poznanie dwóch innowacyjnych produktów turystycznych organizowanych przez nasze Biuro Podróży – JOYTRIP.PL.

Mowa tu o zwiedzaniu Trójmiasta na rowerze oraz poznaniu Gdańska od strony Motławy – czyli zwiedzaniu Gdańska kajakiem.

Część rowerowa „Nieodkryty Sopot & Zapomniany Gdańsk” – to autorska trasa przebiegająca od Sopotu do Gdańska i obejmująca najciekawsze atrakcje obu miast. Trasa kajakowa to trasa zaczynająca się i kończąca w Klubie Kajakowym  Żabi Kruk i przebiega obok Zielonej Bramy, Żurawia, Gdańskiej Mariny, Wyspy Ołowianki i Wyspy Spichrzów. Obydwie części programu były uzupełniane informacjami historycznymi przekazywanymi przez licencjonowanego przewodnika.

Pogoda dopisała, program zrealizowany w 100 %, uczestnicy zadowoleni i opaleni – czyli wszystko przebiegło zgodnie z planem.

Mamy nadzieję, że ta impreza przybliżyła charakter programów organizowanych przez nasze Biuro Podróży JOYTRIP.PL . Zachęcamy do korzystania z naszych usług, które zgodnie z tym co prezentowaliśmy są innowacyjne i ciekawe. Dziękujemy także Panu Piotrowi Dzik za gościnę w swojej „Pierogarni u Dzika” – polecamy – znakomita kuchnia!

Poniżej zdjęcia z wycieczki!

EXQUISITE – to najnowszy wyrób firmy Wyborowa.

Wódka ta jest trunkiem ekskluzywnym – z „górnej półki” , kierowanym do koneserów.

Wszystko jest tu na najwyższym poziomie – smak, zapach, klarowność a nawet futurystyczny kształt butelki, który zaprojektował znany architekt.

Taka właśnie była także impreza, promująca tę nową wódkę na rynku angielskim, którą Biuro Podróży JOYTRIP.PL pomagało zorganizować.

Śmiało można powiedzieć impreza ” z górnej półki” ! ***** Hotele, loty balonami nad Kaszubami, przejazdy limuzynami, kolacja na żaglowcu przy muzyce wykonywanej przez znanych polskich Jazzmanów a także kilka wynajętych restauracji, barów i pubów w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

To atrakcje, dzięki którym angielscy klienci poczuli się naprawdę ważni a WYBOROWA nie tylko w ich oczach podkreśliła swój charakter.

Imprezy „high class” – to imprezy, których organizację JOYTRIP.PL bardzo lubi.

Pozwalają one na realizację wielu pomysłów, których kształt i charakter zależy tylko od fantazji.

Zapraszamy więc do współpracy oraz do obejrzenia galerii zdjęć z tej imprezy firmowej !

 

Z okazji obchodów Europejskiego Dnia Morza 2010, Centralne Muzeum Morskie oraz miasto Gdańsk powierzyły nam organizację Festynu Morskiego w dn. 20.05.2010. Impreza odbyła się przy głównej siedzibie Centralnego Muzeum Morskiego – na Nabrzeżu przed Spichlerzami na Ołowiance.

Przedpołudniowa część Festynu była skierowana głównie do zorganizowanych grup szkolnych, dla których przygotowaliśmy szereg zabaw prowadzonych przez animatorów, program edukacyjny i poczęstunek dla każdego uczestnika. Popołudniowa część Festynu to już impreza otwarta, wszyscy zainteresowani mogli zwiedzić centralne Muzeum Morskie za pół ceny i przeprawić się promem przez Motławę do późnych godzin wieczornych. Zapewniliśmy również, wprowadzającą w odpowiedni nastrój, oprawę muzyczną towarzyszącą nam przez cały czas trwania imprezy oraz konferansjera. Dodatkowo, na przygotowanej przez nas scenie, młodzi artyści z Pałacu Młodzieży w Gdańsku zaprezentowali swój program wokalno-taneczny. Najbardziej widowiskową atrakcją tego dnia były wyścigi Smoczych Łodzi, w których zmierzyły się załogi zaprzyjaźnionych Muzeów Gdańskich i Urzędu Miejskiego w Gdańsku. Kolejną przygotowaną przez nas atrakcją był dwu-etapowy konkurs wiedzy marynistycznej. Pierwszy etap rozegrał sie na łamach portalu www.trojmiasto.pl, drugi natomiast został przeprowadzony, podcza festynu, przez gościa specjalnego – Mateusza Kusznierewicza na pokładzie jachtu Bryza-H. Zwycięzcy wybrali się w dwu-godzinny rejs z Mateuszem Kusznierewiczem, który jest Ambasadorem ds. Morskich Miasta Gdańska. Festyn zakończyliśmy wieczornym koncertem muzyki szantowej w wykonaniu zespołu „Trzy Majtki” Podczas imprezy odwiedzający mogli korzystać z oferty gastronomicznej przygotowanej przez Tawernę Ołowianka oraz zwiedzać przygotowane przez nas stanowiska informacyjne i promocyjne.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Festynu.

FOK&ROLL IT Cup 2010 to pierwsza, ale z pewnością nie ostatnia edycja integracyjnych regat firmowych zorganizowanych przez JOYTRIP.PL dla 5 trójmiejskich firm z branży informatycznej. Głównym inicjatorem i zleceniodawcą była firma DeSmart, do rywalizacji przystąpiły również firmy: Nokaut, Morizon, Gratka Technologie i IF Research Polska.

Piękna żeglarska pogoda, wspaniała atmosfera oraz nasza sprawna organizacja sprawiły, że regaty przebiegły wręcz idealnie. W naszej komisji sędziowskiej zasiadły 4 panie, co zagwarantowało spokój, opanowanie i sprawne przeprowadzenie zawodów. Za sterami jachtów stanęło natomist 8 panów, wśród których obudził się oczywiście instynkt zwycięzcy… Sternicy podzielili się wiedzą i doświadczeniem ze swoimi załogami, zadbali o ducha sportowej rywalizacji i przystąpili do zawodów. Wiatry choć ostre okazały się pomyślne, zawody były bardzo emocjonujące, do ostatniego biegu nie znaliśmy zwycięzcy. Poszczególne firmy integrowały się na pokładach jachtów, rywalizując tym samym z załogami firm konkurencyjnych. Przerwa na lunch oraz poczęstunek i zimne piwko, w tawernie Narodowego Centrum Żeglarstwa w Górkach Zachodnich, po zakończeniu regat pozwoliły natomiast na integrację całej branży. Regaty okazały się być świetną formą zarówno integracji jak i rywalizacji, pozwoliły także aktywnie wypocząć na świżym powietrzu.

Zapraszamy do galerii zdjęć z imprezy! Fotki wykonał Michał Jaskólski – dziękujemy za udostępnienie!

Scenariusz tej imprezy oparty był na różnych środkach lokomocji, jakimi można poruszać się w Sopocie! Goście w ramach gry miejskiej poruszając się na rowerach – tandemach, seegwayach i pieszo musieli odnaleźć bursztynowy skarb i przenieść go do szlifierni bursztynu. Wszystkie drużyny choć działały osobno musiały współpracować i osiągnąć jeden cel.  Gra odbyła się we wrześniu 2012 a przygotowana była dla 20- osobowej grupy ze Skandynawii.

W dniach 25 – 30.04.2010 w Gdańsku odbyła się kolejna edycja Akademii Solidarności – którą, podobnie jak w zeszłym roku, wraz z ECS zorganizowało Biuro Podróży JOYTRIP.PL

Akademia Solidarności to seminarium skierowane do młodych ludzi z Polski oraz krajów Europy Środkowej i Wschodniej. W tegorocznej edycji udział wzięli przedstawiciele: Białorusi, Ukrainy, Rosji, Rumunii, Gruzji, Słowacji, Węgier, Litwy i Łotwy. Przez 5 dni 50 uczestników brało udział w warsztatach i wykładach dotyczących tematu Solidarności. Wykładowcami byli m.in.: Mirosława Grabowska, Jan Krzysztof Bielecki, Czesław Bielecki, Janusz Lewandowski. W panelu dyskusyjnym, zamykającym Akademię, udział wzięli: Vera Langsfeld, Stanisłau Szuszkiewicz, Jerzy Borowczak, Maciej Zięba OP.

Biuro Podróży JOYTRIP.PL było współorganizatorem Akademii, odpowiedzialnym za przejazd, zakwaterowanie i wyżywienie uczestników oraz wykładowców, a także realizację programu edukacyjnego (organizacja sal wykładowych, nagłośnienie konferencji, nagrywanie całego przedsięwzięcia, wykonanie dokumentacji fotograficznej, organizacja tłumaczenia symultanicznego) oraz programu rekreacyjno-rozrywkowego (Gra Miejska, zwiedzanie Trójmiasta, wyjście do Klubu).

Więcej informacji o Akademii: www.akademiasolidarnosci.pl a reportaż fotograficzny w galerii tej imprezy.

JOYTRIP.PL travel & event agency świętowało swoje 3 urodziny! Na urodzinową imprezę zaproszeni zostali kluczowi partnerzy, klienci oraz wszyscy, którzy mieli wpływ na rozwój firmy.

Choć czas tego wydarzenia przypadł na późną jesień (27.11.2009) to jubilaci odważyli się na organizację części imprezy na świeżym powietrzu i to wieczorem! Była to prezentacja nowej gry miejskiej „Czar PEERELU”, która zakończyła się w jednej z klimatycznych gdańskich restauracji. Tu natomiast charakter imprezy zmienił się diametralnie na: „Grande Cucinare” – czyli naukę gotowania włoskiej pasty i zwijania sushi.

Sądząc po nastrojach ponad 40 gości urodzinowy event udał się i przypadł do gustów. Jubilaci dziękując za przybycie zapraszają do dalszej współpracy przy organizacji imprez firmowych, integracyjnych i szkolnych.

W dniach 19 – 25.07.09 w Gdańsku odbyła się Akademia Solidarności – którą wraz z ECS organizowało Biuro Podróży JOYTRIP.PL .
Akademia Solidarności to ważna inicjatywa. W ciągu tygodnia ponad 80 uczestników z Europy Wschodniej i Środkowej (m.in. Białoruś, Ukraina, Rumunia, Armenia, Azerbejdżan, Polska) brało udział w warsztatach i wykładach dotyczących tematu Solidarności. Wykładowcami byli m.in.: Jan Krzysztof Bielecki, Mirosław Chojecki, Arkadiusz Rybicki, Maciej Zięba OP, Wiesław Romanowski.

Podróży JOYTRIP.PL było współorganizatorem Akademii, odpowiedzialnym za przyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie uczestników oraz realizację programu edukacyjnego (organizacja sal wykładowych, nagłośnienie konferencji, nagrywanie, całego przedsięwzięcia, wykonanie dokumentacji fotograficznej, organizacja tłumaczenia symultanicznego) oraz programu rekreacyjno- rozrywkowego (koncert, dyskoteka, gra miejska, zwiedzanie Trójmiasta). Więcej informacji o akademii: www.akademiasolidarnosci.pl a reportaż fotograficzny w galerii tej imprezy.

350 osób – tylu łącznie uczestników brało udział w tej imprezie integracyjnej, 15 programów – tyle łącznie było do wyboru atrakcji, 4 dni – tyle trwała cała impreza.

To najbardziej istotne informacje dotyczące integracyjnej imprezy, której współorganizatorem było Biuro Podróży JOYTRIP.PL. Ta spektakularna impreza firmowa odbywała się nie tylko w Sopocie, gdzie uczestnicy byli zakwaterowani (w 5 gwiazdkowych hotelach ), ale w całym regionie Pomorza. Pracownicy Mc Donalda oprócz spotkań, konferencji uczestniczyli w wieczornych koncertach i imprezach a także w licznych atrakcjach podczas dnia. Do zadań JOYTIP.PL należało m.in. organizacja programu ekstremalnego, nauka gotowania – przyrządzania sushi, organizacja programu zwiedzania Trójmiasta, przeprowadzenie gry miejskiej „Władcy Bursztynu” a także organizacja programu konnego i atrakcji związanych z gokartami.

Cała impreza stanowiła dość duże wyzwanie logistyczne zarówno przed jak i w trakcie trwania imprezy. Uczestnicy jeszcze przed przyjazdem do Sopotu, poprzez specjalny portal internetowy dokonywali zapisów do danej atrakcji, które później równolegle były realizowane. Codziennie rano uczestnicy znajdywali zdjęcia i krótkie relacje z dnia poprzedniego w gazecie drukowanej specjalnie na tę okazję.

Formuła całego przedsięwzięcia była idealnie dobrana do wielkości i rodzaju grupy, co potwierdza zadowolenie uczestników!

Organizacja imprezy firmowej, spotkania biznesowego czy imprezy integracyjnej w Sopocie z tak dużym rozmachem i dla tak dużej ilości osób jest więc możliwa i godna polecenia – oczywiście zawsze z JOYTRIP.PL 😉

W dn. 12.06.2010 mieliśmy przyjemność, po raz kolejny, zorganizować imprezę dla firmy BP Polska. Był to Festyn Rodzinny dla pracowników i ich bliskich, łącznie ok. 300 osób.

Dla naszych gości przygotowaliśmy 16 głównych atrakcji takich jak Zjazd Tyrolski, Przejażdżka 7-osobowym Rowerem, Warsztaty Artystyczne, czy Turniej Frisbee. Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy kartę startową, na której nasi animatorzy zaznaczali udział w poszczególnych aktywnościach. Po stawieniu się w odpwiedniej ilości stanowisk i wykonaniu wyznaczonych zadań, uczestnicy brali udział w losowaniu nagród.

Podczas trwania całej imprezy towarzyszyła nam oprawa muzyczna, a zapewniony przez nas Wodzirej udzielał informacji, przeprowadzał Quizy i dbał o odpowiednią atmosferę wśród uczestników do samego końca Festynu. Zadbaliśmy również o to, aby uczestnicy po mocy atrakcji mogli odpocząć i zregenerować siły – ciepłe i zimne napoje, dania z grilla, hot dogi i przekąski dla dzieci – wszystko to było dostępne w naszych stoiskach gastronomicznych. Na najmłodszych czekały również lody i wata cukrowa.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, na których widać radość i zadowolenie uczestników.

Biuro Podróży JOYTRIP.PL zaangażowało się po raz kolejny w bezpośrednią promocję Pomorza. Wiosną na terenie naszego regionu przebywała delegacja przedstawicieli Regionalnych Organizacji Turystycznych z całej Polski.

Organizatorem tego studytouru, który miał charakter imprezy szkoleniowo- integracyjnej była Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna a JOYTRIP.PL był partnerem całego przedsięwzięcia. W naszym zakresie leżało przeprowadzenie scenariusza imprezy integracyjnej „Zostań Reżyserem Kina Akcji” oraz organizacja zwiedzania Trójmiasta szybką motorówką typu rib.

Efektem tej imprezy jest film ukazujący w oryginalny sposób atrakcyjność Gdańska i Sopotu a także dobrze zintegrowany zespół ludzi …. oraz lekko mokre od morskich fal koszulki!

Sukcesem zakończył się międzyuczelniany integracyjny obóz narciarsko – snowboardowy organizowany przez JOYTRIP.PL oraz Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Gdańskiego. Kilkadziesiąt osób z Uniwersytetu, Akademii Medycznej, Politechniki oraz Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa spędzili razem naprawdę wspaniałe chwile.

Integracja na dobre rozpoczęła się już w autokarze, kiedy to uczestnicy zademonstrowali swoje talenty w konkursie karaoke. Po dotarciu do pensjonatu i krótkim odpoczynku ruszyliśmy na podbój słowackich stoków. Dwie grupy zaawansowania narciarzy oraz – po raz pierwszy w historii – także grupa snowboardzistów najpierw podlegli surowej weryfikacji sprzętu, a następnie dowiedzieli się, że tak naprawdę najważniejsze jest: „bezpieczeństwo, bezpieczeństwo i… bezpieczeństwo”. Na dodatek pilot naszej wycieczki wraz z kierownikiem z UG Tomaszem Aftańskim oznajmili, że na obozie obowiązuje „zakaz robienia sobie czegokolwiek”;).

Sześć dni na stokach uczestnicy umilali sobie także bogatą ofertą wieczorną. Praktycznie nie było wieczoru, który nie byłby zagospodarowany. Graliśmy w Scrable (dzięki czemu znamy nowe słowa i wiemy, że nikt nie wygra z kapitanem…), Memory na dwa stoły (siła złego na jednego…), Kalambury (jak pokazać „Tajemnica brokeback mountain” ???), Psychologa (dowiedzieliśmy się o sobie naprawdę wiele…), odwiedziliśmy Aquapark Tatralandia (gdzie pobiliśmy wszystkie rekordy prędkości…), degustowaliśmy rodzime trunki w miejscowej winiarni (a przygrywała nam Słowacko – Polska kapela…). Nie ominęliśmy także integracji na parkiecie tanecznym, gdzie po raz kolejny okazało się, że brać studencka po prostu nie czuje zmęczenia, a najlepsze na popularne zakwasy są okłady z lodu…

Z pewnością był to najlepszy i najbardziej profesjonalny obóz, jaki udało nam się do tej pory zorganizować. Nasi instruktorzy: Adam Witek – narty i Tomek Halulko – snowboard, nie tylko oddawali się niemal w całości pasji nauczania, ale także brylowali kulinarnie. Na dodatek swoje uwagi potrafili przekazywać nawet po „węgiersku”. No i nie zapomnieli o upominku dla obozowych „walentynek”…
Konkludując pragniemy podziękować wszystkim tym, dzięki którym obóz doszedł do skutku. Uczestnikom pragniemy pogratulować wspaniałej postawy, która tchnęła w nasze serca sporo nadziei w młodych ludzi. Wierzymy, że nie był to ostatni wyjazd z AZS-em i już zapraszamy na kolejne nasze imprezy. A ci co nie byli niech żałują !

Organizacja „Social Programme” w ramach konferencji Gamm 2009 na Gdańskiej Politechnice to jeden z większych projektów organizowanych przez Biuro Podróży JOYTRIP.PL.

Na konferencje, która odbyła się w dniach 9 – 13.02.2009 przyjechało około 800 uczestników – przedstawicieli nauczycieli akademickich i naukowców z całej Europy.

W zakresie świadczeń JOYTRIP.PL jako partnera PG była organizacja kilku programów turystycznych, organizacja uroczystej kolacji w pomieszczeniach jednego z gdańskich muzeów oraz działania informacyjne.

Do przeprowadzenia całej akcji informacyjno – rezerwacyjnej JOYTRIP.PL stworzył specjalny internetowy system rezerwacyjny, który umożliwiał dokonywanie płatności kartą lub przelewem z dowolnego miejsca w Europie.

Dziękujemy za współpracę Politechnice Gdańskiej oraz Gdańsk Convention Bureau .

Regaty integracyjne – to przykład – w jaki sposób można świętować swoje jubileuszowe święta! Właśnie taką formę imprezy firmowej wybrała toruńska firma „Sorimex” z okazji dwudziestolecia powstania firmy. Niespełna 30 pracowników miało okazję integrować się na Jezioraku czyli najdłuższym jeziorze w Polsce. Dla większości uczestników był to pierwszy kontakt z tematem żeglarstwa ale zapewne nieostatni. Cała impreza firmowa trwała 2 dni i składała się z dwóch głównych aktywności: regaty żeglarskie oraz wieczorna impreza integracyjna pod hasłem „Igraszki z hazardem”.
Regaty to część imprezy typu incentive, nastawionej na integrację uczestników połączoną z rywalizacją. Wszyscy uczestnicy zostali podzieleni na 6 załóg i przydzieleni do jachtów ze sternikiem. Podczas regat odbyło się 7 biegów, które dla urozmaicenia przerwane były piknikiem oraz grami i zabawami marynistycznymi. Niektórzy załoganci złapali bakcyla i pod okiem kadry sterowali jachtami podczas poszczególnych biegów regat – i to z sukcesem!

Wieczór należał natomiast do kanciarzy i szulerów z naszej jaskini hazardu.Gry i zabawy, krupierzy, osoba prowadząca imprezę oraz aukcja z nagrodami – to atrakcje wieczorne tej integracyjnej imprezy firmowej.

Choć ryzyko było duże (bo to w końcu wrzesień) pogoda nam dopisała – słońce jak w środku lata a wiaterek szkoleniowy – idealny dla świeżych adeptów żeglarstwa. Dopisała także pogoda ducha uczestników, co można było rozpoznać po dobrych humorach uczestników!

Po raz kolejny okazało się, że żeglarstwo w połączeniu z hazardem to dobry sposób na integrację! Impreza w całości została zorganizowana przez Biuro Podróży JOYTRIP.PL.

Firmie Sorimex dziękujemy za skorzystanie z naszych usług i życzymy kolejnych owocnych lat rozwoju firmy i oczywiście corocznej integracji!

Regaty żeglarskie o „Zieloną Pietruszkę” – to charakter imprezy integracyjnej, który wybrała Firma BP Polska. Ta impreza firmowa zorganizowana została w całości przez nasze Biuro Podróży JOYTRIP.EU na Jeziorze Jeziorak w okolicy Iławy. Cała integracja trwała 2 dni a uczestniczyło w niej 24 osoby z różnych miast z północnej części Polski.

Grupa została podzielona na 5 załóg i przydzielona do jednego jachtu. W konkurencji startowało 5 jachtów o zbliżonych parametrach typu Fokus 650 i Sasanka 620. Żaglówki były obsługiwane przez wykwalifikowanych sterników – oczywiście z niezbędną pomocą załogi czyli uczestników. Do przebycia była droga wodna oznaczona dwiema bojami oraz linią startu / mety. Wygrała ta drużyna, która w 6 biegach przybyła na linię mety najszybciej, nienaruszając przy tym zasad fair-play. Całość zabezpieczona była motorówką, na której znajdował się także sędzia.

Regaty żeglarskie to temat przewodni całości wydarzenia – ale nie jedyny. Dodatkowymi atrakcjami były: piknik, kolacja z grilla a także jazda szybką motorówką na nartach wodnych, szanty oraz dyskoteka.

W naszej ocenie ten typ imprezy firmowej to idealny sposób na integrację pracowników firmy. Zdrowa rywalizacja połączona z integracją a do tego sprzyjająca pogoda (nie tylko ducha) oraz bezpieczna organizacja to klucz do dobrej zabawy!

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Festyn rodzinny dla ok. 300 osób z okazji Dnia Dziecka – to impreza, którą zafundowała firma BP Polska swoim pracownikom i ich rodzinom.

Nasze Biuro Podróży JOYTRIP.EU  odpowiedzialne za całą częśc rekreacyjno – rozrywkową było głównym organizatorem i koordynatorem tej imprezy rekreacyjnej.

Do dyspozycji uczestników było 14 stanowisk z obsługą, na których zarówno dzieci jak i dorośli musieli wykonać określone zadanie. Po przejściu wszystkich stacji i udokumentowaniu tego na karcie startowej uczestnicy brali udział w losowaniu nagród.

Do najciekawszych konkurencji festynu należały: mega walec, wyścig hulajnóg, mega puzle, pedallo, ryksze, 7-osobowy rower integracyjny, paintball  czy kolorowy deszcz.

Emocje wzbudził także mech w unihokeja który rozegrany został między dorosłymi uczestnikami festynu oraz pokaz – konkurs ratownictwa drogowego.

JOYTRIP.EU – jako organizator  zapewniał także konferansjera oraz nagłośnienie tej plenerowej imprezy. Dzięki plastyczkom, które malowały twarze nie tylko dzieciom a także dobrej pogodzie festyn rodzinny był kolorowy a uczestnicy sądząc po twarzach rozbawieni.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej imprezy a naszym klientom z BP dziękujemy za zaufanie i dobrą zabawę!

Jaką moc ma adrenalina we krwi przekonali się pracownicy firmy IMPULS.

Firmowa Impreza integracyjna zorganizowana przez nasze biuro podróży JOYTRIP.PL, była formą nagrody dla pracowników wspomnianej wyżej firmy.

Ta impreza motywacyjna odbyła się podczas jednego z lipcowych – letnich dni. Pogoda była idealna do realizacji aktywności tj. jazda samochodem terenowym off road po przygotowanym torze ale i w lasach w okolicach Kolibek na granicy Gdyni i Sopotu.

Kolejną atrakcją była jazda quadami a także przejście w parku linowymi. Najbardziej ekstremalnym zadaniem był skok adrenaliny wykonywany z drzewa na linie z wysokości ok. 12 m.

Całość tej imprezy firmowej podsumowana została podczas lunchu podawanego w formie grilla.

Ta impreza zorganizowana była na początku września dla skandynawskiej
90 – osobowej grupy. Uczestnikami byli pracownicy korporacji z całego świata
a jej program oparty został o atrakcje związane z morzem i plaża. Uczestnicy
w ciągu 3 godzin zbudowali 10 drewnianych łódek, które następnie ochrzczono, zwodowano i przetestowano na wodzie! Goście korzystali także ze strefy chillout na plaży a do następnego punktu programu – kolacji przemieścili się kilkoma motorówkami typu RIB. Całość obsługiwana była przez ucharakteryzowanych piratów, którzy częstowali gości rumem i polskim piwem!

Nasz nowy klient Bank BPH zlecił naszej firmie kompleksowe przygotowanie imprezy firmowej dla swoich 200 pracowników. Program oparty był na atrakcjach związanych z morzem i plażą a zrealizowany został w Gdyni

i Sopocie na początku września 2012. Scenariusz imprezy „uszyty specjalnie na miarę” Klienta zawierał elementy gry miejskiej, programu artystycznego oraz zdrowej rywalizacji na plaży. Goście przepłynęli statkiem  do Sopotu, gdzie przygotowany był catering i nocna impreza z DJ’em.

Centralne Muzeum Morskie w maju 2012 otworzyło swój nowy oddział Muzeum przy Żurawiu Gdańskim. Naszej firmie powierzono zorganizowanie uroczystego otwarcia tego obiektu. Do naszych zadań należało m.in.: przygotowanie nagłośnienia, oświetlenia, sceny, zapewniwnie hostess, osoby prowadzącej i tłumaczenia konsekutywnego oraz cateringu.

Należy dodać, że firma  JOYevent.pl była odpowiedzialna także za organizację ceremonii wmurowania kamienia węgielnego pod ten obiekt.

Europejski Festyn Morski to otwarta impreza kierowana do mieszkańców Trójmiasta i okolic a organizowana w ramach Europejskiego Dnia Morza. Nasza firma organizowała kompleksowo to wydarzenie – od przygotowania promocji w mediach, poprzez organizację atrakcji na festynie po przeprowadzenie imprezy.  Festyn Morski nasza agencja eventowa organizowała dwa razy. Każdy festyn  trwał 2 dni (odbył się w maju 2011 i 2012) a jego najważniejszymi ciekawostkami były warsztaty szkutnicze, budowa oryginalnej drewnianej łodzi czy warsztaty manualne dla najmłodszych. Nasza firma była odpowiedzialna także za promocję w prasie, radiu, mediach społecznościowych oraz kampani outdoor.

PROFESJONALNE REGATY MORSKIE DLA WOLONTARIUSZY EURO 2012 W GDAŃSKU

Kolejna realizacja związana pośrednio z EURO 2012 za nami! 20 czerwca przygotowaliśmy dla 80 wolontariuszy UEFA EURO 2012 profesjonalne żeglarskie regaty morskie. Na początek krótkie szkolenie dotyczące zasad bezpieczeństwa, obsługi jachtu oraz teorii żeglarstwa a następnie praktyczny kurs manewrowania jachtem. Uczestnicy ścigali się w sześcioosobowych załogach na torze ustawionym w tzw. „Śledzia” na Zatoce Gdańskiej. 8 identycznych jachtów żaglowych zabezpieczane było przez motorówkę pontonową a wyniki regat były skrzętnie ustalane przez komisję sędziowską ulokowaną na specjalistycznym statku sędziowskim. Każdy uczestnik miał okazję spróbować swoich sił przy operowaniu żaglami, manewrach a co najważniejsze każdy poczuł emocje związane ze zdrową i sportową żeglarską rywalizacją. Regaty przebiegły w miłej – międzynarodowej atmosferze i zgodnie z zasadami fair play!.

Pod koniec września 2011 firma GAZ-SYSTEM ukończyła długoletnią inwestycję „Węzeł Wiczlino” , który jest częścią gazociągu ciągnącego się przez większą część naszego kraju. Naszej firmie powierzono kompleksową organizację uroczystego  otwarcia tej inwestycji. Do naszych zadań należało m.in.  przygotowanie gadżetów promujących markę, organizacja cateringu, organizacja konferencji prasowej, przygotowani ceremonii przecięcia wstęgi oraz eleganckiej kolacji i noclegów dla zaproszonych gości.

Rodzinny Piknik Firmowy dla Reuters’a

Firma Thomson Reuters już po raz 3 zaufała nam i powierzyła organizację corocznego pikniku firmowego.  Uczestnikami imprezy byli pracownicy firmy z rodzinami a sama impreza miała jak zawsze charakter aktywny. Impreza przygotowywana jest dla ok. 600 osób i odbywa się zawsze na sopockim stadionie w terminie wrześniowym.

Nasza firma odpowiedzialna była za organizację m.in.:  kilkunastu atrakcji dla dzieci i dorosłych, przygotowanie stoisk wystawienniczych, organizacja ochrony terenu oraz prowadzenia imprezy.

Ekologiczna gra miejska „Coraz Bliżej Źródeł” w Gdańsku, którą realizowaliśmy dla  GIWK w czerwcu 2012 to przykład imprezy „uszytej na miarę”. Na potrzeby gry miejskiej przygotowane zostało kilkanaście stacji edukacyjnych w których uczestnicy musieli wykonać zadania i przyswoić ciekawostki związane z ekologią. Całość spinał jeden scenariusz a nasz gra kończyła się piknikiem jaki GIWK przygotował w Parku Jelitkowskim. Gra miejska przygotowana została na 900 osób, była otwartą imprezą a jej scenariusz rozgrywał się pomiędzy Brzeźnem a Jelitkowem.

Ekologia już od dawna jest nośnym tematem, który zagościł także w branży eventowej. Nasza agencja ma za sobą już szereg realizacji związanych właśnie z ekologią. Jako dobry przykład imprezy „uszytej na miarę” można wskazać piknik ekologiczny zrealizowany w formie „Eko – Igrzysk”. Wydarzenie to przygotowane było dla 900 osób i odbyło się w czerwcu w pobliżu sortowni śmieci w miejscowości Łężyce. Piknik ekologiczny był otwartą imprezą a jego uczestnicy zarówno dzieci jak i dorośli mieli okazję nauczyć się odpowiednio segregować śmieci, czerpać papier klasyczną metodą czy przygotowywać ekologiczną biżuterię.

Jubileusz Flextronics – piknik rodzinny na 3000 osób

13 czerwca 2015 – to bez wątpienia był dla nas bardzo długi, ale szczęśliwy dzień, który spędziliśmy na bulwarze w Tczewie! Idealna pogoda, bardzo duża frekwencja i nieskromnie mówiąc – idealna organizacja – to atuty tej imprezy masowej, którą w całości zrealizowaliśmy.

Podczas całego dnia zrealizowaliśmy kilkadziesiąt atrakcji m.in.: warsztaty z robotyki, warsztaty sushi, warsztaty barmańskie, warsztaty budowy latawców. Ci dorośli, którzy przybyli na nasz piknik, oprócz uczestniczenia w wydarzeniach na scenie, mogli między innymi korzystać z punktów medycznych. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji – od kącika dla najmłodszych, poprzez różne zabawy zręcznościowe, kończąc na dmuchanych zjeżdżalniach. Całe rodziny podczas trwania pikniku brały udział w grze terenowej z nagrodami!

Istotnym punktem programu były także występy sceniczne 4 zespołów a wśród nich gwiazdy wieczoru – Honoraty Skarbek. Nasza agencja eventowa JOYevent.pl odpowiedzialna była także za budowę sceny w plenerze oraz jej profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Do przygotowania i obsługi tego pikniku firmowego zaangażowaliśmy kilkadziesiąt osób.

Należy dodać, że JOYevent.pl odpowiadał za przygotowanie całej dokumentacji, związanej z pozwoleniami na organizację imprezy masowej oraz zapewnienie zabezpieczenia medycznego oraz ochrony. Zapraszamy do powierzenia nam organizacji masowych imprez plenerowych typu: piknik firmowy czy festyn rodzinny.

Impreza hawajska dla firmy Interhandler

Niektórzy twierdzą, że Pomorze to polska Kalifornia. Trudno uwierzyć w to zimą, kiedy na zewnątrz panują minusowe temperatury i wszędzie panoszy się oziębiający śnieg. Jednak nasza agencja znalazła sposób na zwalczenie tego problemu i opracowała program wieczornej imprezy integracyjnej, która przenosi uczestników na wyspę Maui w odległe Hawaje…

Cel:
Pogłębienie integracji całego zespołu oraz kreacja imprezy z atmosferą, która pozwoli pracownikom się zrelaksować.

Efekt:
Uczestnicy imprezy – pracownicy firmy Interhandler JCB w otoczeniu odpowiedniej dekoracji, strojów oraz konferansjera szybko poczuli klimat hawajskich wakacji. Wyświetlane na ścianach surferskie filmy i specjalnie przygotowana sceneria pozwoliły przenieść się w znacznie cieplejszy klimat niż ten za oknem. Efektu dopełnił charyzmatyczny szaman (w tej roli konferansjer), który wraz z DJ-em zachęcili wszystkich uczestników do udziału w konkursach i do szalonych tańców na parkiecie. Te z kolei odbyły się pod okiem profesjonalnej instruktorki, która nauczyła uczestników hawajskiego tańca Hula.

Podsumowanie:
Cel został osiągnięty – impreza pracownicza zintegrowała zespół jeszcze bardziej i pozwoliła zapomnieć na chwilę o zawodowych obowiązkach oraz zimowej pogodzie.

W przeciągu sezonu program Budowy Łodzi udało nam się zrealizować… kilkanaście razy. Miejsca były przeróżne: Sopot, Mazury, Kaszuby – ale jeden czynnik wspólny: woda!

Scenariusz w zależności od woli klienta był zmienny, ale zazwyczaj składał się z podobnych elementów. Warsztaty Szkutnicze zaczęliśmy od przedstawienia podstawowych pojęć, przeznaczenia elementów łódki i użycia narzędzi. Następnie grupy zabrały się do budowania własnych łodzi. Ważna była precyzja, współpraca i odpowiedni podział zadań, gdyż każda ręka w danym momencie odpowiada za swój element. Gdy łodzie były już całe przeszliśmy do ich malowania… i tu nie było żadnych reguł. Wszystko zależało od kreatywności i poczucia humoru grupy – a tutaj nie mogliśmy narzekać. Gotowe łodzie zostały ochrzczone. Finałem imprezy był wyścig – a najszybsze łodzie wygrały!

Pozostało nam wręczenie nagród dla najlepszych, a łodzie zabrali klienci do swoich firm lub przekazano je do szkółki szkutniczej gdzie młodzi adepci zamienili je w pływające żaglówki.

Misys – Jesteś zwycięzcą

W połowie stycznia organizowaliśmy imprezę dla naszego klienta – firmy MISYS. Była to jedna z imprez „szytych na miarę” dla naszych gości. Główną osią programu, była nasza aktywność „Jesteś Zwycięzcą”. Goście podczas całej imprezy zbierali pieniądze – tzw.  Misysy (specjalnie przygotowane dla nich wcześniej). Pieniądze można było zdobyć na wiele sposobów – w trzech strefach: karcianej, sportowej i planszowej. Jednak największy splendor przypadł tym, którzy brali udział w konkursach „Jesteś Zwycięzcą” w centralnej części imprezy. Kulminacyjną częścią imprezy była licytacja, gdzie za zdobyte Misysy uczestnicy licytowali ciekawe nagrody (m. in. zdalnie sterowany czołg, wiatrówka itd.).

Po emocjonujących aukcjach, teren imprezy zamienił się w parkiet, a goście bawili się do późnych godzin nocnych.

Wmurowanie kamienia węgielnego

Uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod nową inwestycję (wraku statków) – to kolejne zlecenie realizowane dla naszego klienta – Narodowego Muzeum Morskiego. Tym razem realizacja miała miejsce w Tczewie w połowie listopada, a w jej zakres wchodziło m.in.: ocena techniczna miejsca budowy pod względem możliwości organizacyjnych, stworzenie koncepcji wydarzenia i organizacja samej imprezy. W ramach organizacji uroczystości wmurowania kamienia węgielnego nasza agencja eventowa odpowiedzialna była za: zbudowanie namiotu wraz z wyposażeniem o powierzchni kilkudziesięciu metrów, nagłośnienia i oświetlenia uroczystości, organizacji cateringu, a, co najważniejsze zadbania o szczegóły związane z etykietą samej uroczystości – stworzenie aktu erekcyjnego, zapewnienie mosiężnej tuby, ustalenie kolejności wystąpień gości honorowych, święceń i wielu wielu innych…

Zapraszamy do współpracy z naszą agencją także w zakresie organizacji imprez, takich jak uroczyste otwarcia inwestycji – typu grand opening, organizacja eleganckich jubileuszy firmy, organizacja „gali dinner”

IMPREZA NA LODOWISKU DLA DNV

W grudniu 2013 roku mieliśmy przyjemność zorganizować imprezę integracyjną firmy Det Norske Veritas na lodowisku!
Goście rozpoczęli imprezę od poczęstnku w lodowiskowej kawiarni, a następnie zabrali się do przymierzania łyżew. Gdy wszyscy byli gotowi, instruktorki łyżwiarstwa zabrały grupę, przeprowadziły rozgrzewkę, pokazały podstawowe zasady techniki jazdy początkującym, a tym bardziej zaawansowanym pomogły wyeliminować błędy (o ile były).
Po nauce nadszedł czas na rywalizację. Podzieliśmy uczestników na mniejsze grupy, z których każda otrzymała elementy stylizacji. Następnie przeprowadziliśmy parę konkurencji i zmagań – które na koniec wyłoniły najlepszy zespół. W międzyczasie uczestnicy mogli jeździć do muzyki, odpocząć na specjalnie przygotowanej strefie relaksu lub napić się gorącej herbaty. Po 2 godzinnych zmaganiach z lodem i łyżwą – nadszedł czas na upragniony odpoczynek, posiłek i… grzańca!

Niecodzienna oprawa wydarzeń sportowych w Ergo Arenie

Oprawa meczów wszystkim kojarzy się zapewne z trybunami w barwach klubu oraz chóralnymi śpiewami kibiców. Nam udało się przygotować bardziej efektywny event przy okazji meczu w hali Ergo Arena. Naszym zadaniem było wsparcie drużyny siatkarskiej LOTOS Trefl Gdańsk.

Wszystko zaczęło się od nietypowego pojedynku… pojedynku trybun. Za pomocą decybelomierza zmierzyliśmy, która z nich zdołała zrobić głośniejszy doping. Zwycięska drużyna została nagrodzona kurtyną 5 tysięcy balonów podczas przerwy w meczu. Ten widok zaparł dech w piersiach nie tylko publiczność, ale i samych sportowców.

Cel:
Zwiększenie atrakcyjności meczów, promocja wydarzeń sportowych oraz zachęcenie widzów do częstszego odwiedzania Ergo Areny,

Efekt:
Na portalach społecznościowych zawrzało – publiczność zamieściła mnóstwo zdjęć z eventu, promując tym samym całą akcję oraz drużynę.

Podsumowanie:
JOYevent.pl to agencja, która wie, jak przygotować udaną imprezę integracyjną, eventy promujące Twoją firmę, ale też ogólnodostępne wydarzenia dla szerszej publiczności.

 

Mieliśmy przyjemność organizować konferencję z okazji półmetka prac przy rozbudowie magazynu gazowego w Kosakowie. Taki moment w realizacji projektu jest doskonałą okazją do podsumowań, przemyśleń i rozmów na temat kolejnych kroków

Konferencja odbyła się w ekskluzywnym otoczeniu jednego z najlepszych hoteli w Trójmieście. Nasza firma zadbała o stosowną oprawę wydarzenia na każdym jego etapie – łącznie z kolacją wieczorną, której kulminacyjnym momentem był efektowny pokaz barmański.

Cel:
Kreacja konferencji podsumowującej półmetek prac przy inwestycji.

Efekt:
Nasza firma zadbała o dopięcie wydarzenia na przysłowiowy „ostatni guzik”, co pozwoliło klientowi skupić się na merytoryce spotkania i nie martwić się organizacją konferencji

Podsumowanie:
Organizacja konferencji przy udziale agencji JOYevent to przepis na udaną i dopracowaną w każdym szczególe imprezę dla Twojej firmy. Pozostaje tylko cieszyć się eventem…

W połowie czerwca w Gdańsku mieliśmy przyjemność organizować imprezę integracyjną dla pracowników firmy Play. Jedną z atrakcji, jaką dla nich przygotowaliśmy podczas pobytu był wyścig Smoczych Łodzi po Motławie.

Dzień zaczęliśmy od rajdu rowerowego z Sopotu do Gdańska, po drodze mijając takie miejsca, jak: Molo w Brzeźnie, PGE Arenę oraz Główne Miasto. Po tej ciekawej wycieczce rowerowej grupa przygotowywała się już do kolejnej atrakcji – zaczerpniętego z Azji wyścigu Smoczymi Łodziami. Po szkoleniu ze sternikiem oraz wybraniu drużyn, uczestnicy przygotowali się do zwodowania łodzi, a następnie odpowiedniego jej zważenia. Potem przeszli trening techniczny oraz dowiedzieli się, jak ważna jest praca w grupie w przypadku tej konkurencji. Gdy grupy były gotowe, rozpoczęły się regaty pomiędzy dwoma ekipami. Wyścigi wyłoniły wielkiego zwycięzcę Smoczych Łodzi.

Po regatach zespoły wróciły na nabrzeże i nastąpiło wręczenie nagród.
Ci, którym po wyczerpującym dniu zostało jeszcze energii, wrócili rowerami do Sopotu, a na tych bardziej zmęczonych czekał autokar.

Pod koniec czerwca dla naszego partnera mieliśmy okazję przygotować Imprezę Hawajską.

Pierwotnie impreza miała być przygotowana na plaży. Jednak pogoda za oknem nie udowodniła, że mamy już początek lata… więc postaraliśmy się o gorącą atmosferę w środku restauracji. Impreza rozpoczęła się kolacją dla gości. Gdy wszyscy byli gotowi do działania zaczęliśmy zabawę, dj zagrał hawajskie rytmy, a uczestnicy odziali się w hawajskie stroje.  Podczas imprezy goście wykonywali szereg zadań przerywanych gorącymi hitami w rytmie Hula. Najlepsze drużyny za wykonanie zadań otrzymały nagrody, a nasz wieczór hawajski zakończyliśmy Karaoke i dyskoteką.

Wysyłam...