Wycieczki szkolne / Zielone szkoły

Zielona Szkoła na Mierzei Wiślanej

NASZ WIELOLETNI HIT NA MIERZEI 🙂
3 dni

Proponujemy Wam wspaniałą wyprawę do bursztynowej krainy. Obejrzycie zmieniające się krajobrazy: od depresyjnych terenów Żuław Wiślanych do Wysoczyzny Elbląskiej. Poznacie życie kormoranów, odwiedzimy Rezerwat Mewia Łacha oraz zwiedzimy Muzeum Zalewu Wiślanego. Jeśli tylko będziecie uważnie patrzeć pod nogi, z naszej wycieczki wrócicie obdarowani złotem Bałtyku – bursztynem! A wiedzą na temat polskiej flory i fauny na pewno zaskoczycie swoich rodziców!
Nasza szkoła to przyjemność!

TERMINY: maj, czerwiec, wrzesień
UCZESTNICY: 8 – 16 lat

Dzień 1
Spotkanie z pilotem, zbiórka uczestników, wyjazd spod szkoły, przejazd do śluzy Gdańska Głowa i zapoznanie się z funkcjonowaniem urządzeń wodnych, dalsza podróż do Kątów Rybackich i spacer do Rezerwatu Kormoranów, gdzie przewodnik opowie o otaczającym nas ekosystemie oraz o miejscu jakie zajmują w nim kormorany, wędrówka przebiegać będzie przez plażę na której animatorzy przygotują gry i zabawy, przejazd do Mikoszewa, zakwaterowanie, obiad, dalsza część zajęć integracyjnych, dyskoteka.

Dzień 2
Gimnastyka poranna, śniadanie, wyjście do Rezerwatu Mewia Łacha, gdzie przewodnik pokaże miejsce ujścia Wisły do Bałtyku oraz rzadkie rośliny i zwierzęta, powrót do ośrodka, obiad, gry i zabawy, wieczorem kolacja z grilla oraz skecze i przedstawienia przygotowane przez dzieci, podchody nocne.

Dzień 3
Gimnastyka poranna, śniadanie, wyjście do Muzeum Zalewu Wiślanego bogatego w zbiory ukazujące tajniki życia rybaków i szkutników, rejs statkiem po Zalewie Wiślanym, powrót do ośrodka, po drodze wizyta w szachulcowym kościółku w Stegnie, obiad, podsumowanie wyjazdu – rozdanie nagród, wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotną.

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Uwaga!
Istnieje możliwość wzbogacenia programu o: zajęcia wikliniarskie, lekcję o pszczołach połączoną z miodobraniem, pieszą wycieczkę do fermy strusi w Jantarze, przejażdżki bryczką po okolicy lub jazdę na lonży, warsztaty bursztynnicze, warsztaty „świat zapachów”, warsztaty garncarskie, warsztaty robienia pamiątek bursztynami, wizytę w osadzie średniowiecznej, wizytę w parku Inwazja Owadów, wizytę w wiosce indiańskiej.

O szczegóły zapytaj w biurze!

Ceny ustalamy indywidualnie.

Cena zawiera:
przejazd autokarem na trasie Trójmiasto – Kąty Rybackie – Mikoszewo – Stegna – Trójmiasto, zakwaterowanie w ośrodku wczasowym w Mikoszewie, pokoje w pawilonach 3-6 osobowe, łazienki na korytarzu (WC, umywalka, prysznic), wyżywienie zgodnie z programem, zajęcia edukacyjno – rozrywkowe zgodnie z programem, opiekę i pomoc pilota / reprezentanta biura, usługi przewodnickie, podatek VAT

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów płatne dodatkowo.

Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...