Wycieczki szkolne / Wycieczki do Trójmiasta

Szlakiem słynnych gdańszczanek i gdańszczan

Wehikuł czasu z mieszkańcami nadmotławskiego grodu! 

Proponujemy, żeby część pobytu w Trójmieście zaplanować na zapoznanie się z najbardziej utytułowanymi i najbardziej znanymi mieszkankami i mieszkańcami Gdańska.

Bo przecież miasto tworzą ludzie. Poznajcie więc z nami losy najsłynniejszych mieszkańców nadmotławskiego grodu. Kim byli, kiedy żyli? Jaki dorobek po sobie pozostawili? Sprawdzimy to razem 🙂

W programie m.in.:
– Droga Królewska
– Stare Miasto
– opowieść o gdańskich tramwajach
– opowieści o postaciach historycznych, które utrwalono na gdańskich zabytkach
– historie o bohaterach, którzy choć są zupełnie fantastyczni, to jednak każdy w Gdańsku  ich zna 😉

Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...