Wycieczki objazdowe / Wycieczki zagraniczne

Paryż – miasto nad Sekwaną

PARYŻ (5 DNI)

SŁOWO WSTĘPNE

Zagraniczny wyjazd integracyjny typu Incentive kierowany do Państwa Firmy jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań. Destynacje, które Państwu oferujemy otwierają możliwości nie tylko wspólnego zwiedzania  w oryginalny sposób unikalnych zabytków, ale także pozwalają na organizację niezapomnianej zabawy w znanych na całym świecie miejscach.

Programy naszych imprez są tak zaplanowane, aby optymalnie zagospodarować czas przeznaczony na integrację uczestników wycieczki.

Należy dodać, że dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży turystycznej, wypracowaliśmy kontakty z zagranicznymi partnerami. Pozwala to na zapewnie usług o wysokim standardzie i skonstruowanie ekskluzywnego programu imprezy.

PARYŻ – …STOLICA KULTURY, ROZRYWKI I SZTUKI…

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE:

Przy wyborze hoteli na potrzeby zagranicznych wyjazdów firmowych typu Incentive, kierujemy się nie tylko dobrym standardem pokoi i obsługi ale także ciekawym charakterem obiektu. Ważną rolę odgrywa także lokalizacja, dzięki której jest możliwe optymalne złożenie programu całej imprezy.

Dbamy także oto aby uczestnicy wyjazdu mieli okazję poznać typowo regionalną kuchnię a potrawy serwowane były w odpowiedni dla danego kraju sposób.

W wybranych przez nas hotelach istnieje możliwość rezerwacji sali konferencyjnej i organizacji szkolenia lub spotkania firmowego.

ZAPEWNIAMY NOCLEG I WYŻYWIENIE W HOTELU:

HOTEL MERCURE TERMINUS NORD ***

To obiekt o wysokim standardzie, położony w centrum Paryża naprzeciwko Gare du Nord (Dworca Północnego) w niedalekiej odległości od Opery Grnier. Potężna zachowana w secesyjnym stylu recepcja hotelu to idealna kombinacja elegancji i funkcjonalności. Duże i bardzo elegancko pokoje są wyposażone w telefon, telewizje satelitarną, mini bar, radio oraz bogato wyposażone łazienki.

W miłej restauracji hotelowej goście zaczynają dzień od śniadania w formie bufetu szwedzkiego a wieczór spędzić mogą w hotelowym barze.

WYŻYWIENIE:

– 4 x śniadanie w formie bufety szwedzkiego w restauracji hotelowej

– 4 x obiadokolacja w restauracji w pobliżu hotelu w tradycyjnej francuskiej Brasserie

(3 daniowa obiadokolacja)

TRANSPORT:

Dla oszczędności Państwa czasu, transport podczas naszych zagranicznych imprez integracyjnych organizowany jest najczęściej samolotem z lotniska najbliższego od miejsca zamieszkania uczestników imprezy do miejsca docelowego. Jako licencjonowany organizator turystyczny, mamy możliwość rezerwacji grupowej w samolotach zarówno tanich linii lotniczych jak i tradycyjnych – regularnych lotów pasażerskich. Nasza usługa transportowa jest przeprowadzona kompleksowo i zawiera: wyszukanie optymalnego lotu – także złożonego ( z międzylądowaniami i przesiadkami), rezerwację biletów oraz zapewnienie pomocy pilota wycieczki przy odprawie na lotniskach.

Po wylądowaniu w miejscu docelowym zorganizowany jest dla Państwa całej grupy transfer do hotelu a także transfer powrotny na lotnisko w dniu wyjazdu.

ZAPEWNIAMY LOT NA TRASIE (za dodatkową opłatą):

Gdańsk – Warszawa – Paryż – Warszawa – Gdańsk

ZAPEWNIAMY TRANSFER AUTOAKAREM NA TRASIE:

Lotnisko – hotel – lotnisko

PROGRAM:

Nasi klienci mają wpływ na kształt ostatecznego wyglądu i ceny imprezy, poprzez możliwość wyboru aktywności według własnego zapotrzebowania. Dlatego program wyjazdu integracyjnego, który oferujemy Państwu zawiera Pakiet podstawowy – czyli najważniejsze świadczenia (nocleg, wyżywienie, pilotaż), które obejmuje cena oraz za dodatkową dopłatą atrakcje, dodatkowe.

CENA ZAWIERA:

– 4 x nocleg w hotelu Mercure Terminus Nord *** w pokojach 2 osobowych

– Wyżywienie: 4 x śniadanie w hotelu , 4 x obiadokolacja w restauracji

– Transfer autobusem / busem na trasie: lotnisko – hotel – lotnisko

– Opieka pilota wycieczki podczas pierwszego dnia imprezy.

CENA NIE ZAWIERA:

– Przelotu samolotem – orientacyjna cena 1500 PLN –  2000 PLN

– Ubezpieczenie KL i NNW – około 25 PLN/osobę

– Propozycji dodatkowych do programu

– Napoi do obiadokolacji

PROPONOWANE WYCIECZKI PODCZAS POBYTU:

1. KABARET MOULIN ROUGE

Skrzydła słynnego wiatraka przy Moulin Rouge są znane daleko poza granicami Francji. Niegdyś cieszący się zła sławą kabaret, dziś należy do najbardziej znanych na świecie. Tancerze, artyści, światło i kostiumy tworzą niepowtarzalne show. Oczywiście nie zabraknie także typowego Kankana!

Cena:

– Show z ½ Szampana na osobę: 87 Euro – 110 Euro / osobę

– Show z kolacją (zamiast kolacji z pakietu podstawowego) i ½ szampana na osobę:

Menu „Frencz Can-Can” – dopłata – 133 Euro / osobę

Menu „Toulouse Lautrec” – dopłata – 144 Euro / osobę

Menu „Belle Epoque” – dopłata – 160 Euro / osobę

2. AU BISTROT DE LA MONTAGNE – CZYLI SZLAKIEM FRANCUSKIEJ GASTRONOMII

W sercu Paryża, kilka minut piechotą od Panteonu znajduje się czarująca restauracja. Budynek powstał w 13 wieku a zbudowany jest z ręcznie ciosanego kamienia skalnego i dębowych belek. Dzisiaj w tej stylowej restauracji mieści się jednorazowo 140 osób. Wyszukane menu oraz profesjonalna obsługa tej restauracji powoduje, że klienci zawsze wracają ponownie!

Cena:

– trzydaniowe menu: 33 Euro / osobę

– czterodaniowe menu: 35 Euro – 44 Euro / osobę

3. WSTĘPY DO PROPONOWANYCH OBIEKTÓW

– Wieża Eifla – symbol Paryża, atrakcja turystyczna znana na całym świecie, miejsce widokowe oraz miejsce spotkań w wyjątkowej atmosferze i przy wyjątkowym jedzeniu. (cena: od 5,5 Euro – 13 Euro / osobę)

– Opera Garnier – wybierając tę opcję zajżysz za kulisy słynnej na całymświecie opery, gdzie podobno mieszkał upiór i gdzie znajduje się podziemne jezioro. Przekonaj się ile w tym prawdy, udaj się w fascynującą podróż po tajemniczym wnętrzu Opery Garnier (cena: wstęp od 6 Euro do 9 Euro, przewodnictwo 1,5
godziny 10 Euro / osobę

– Luwr  – czyli muzeum nad muzeami, w którym zgromadzono dzieła nie tylko francuskich   artystów. (cena: wstęp od 6,5 PLN do 10 Euro / osobę, rezerwacja grupowa 30 Euro /grupę).

– Vaux-le-Vicomte-(cena: wstęp od 11 Euro do 15 Euro / osobę)

– Fontainebleau ( cena: od 7 Euro do 8,5 Euro / osobę)

– Grób Napoleona – (cena od 7 Euro do 9 Euro / osobę)

– Disneyland – (cena ok. 50 Euro / osobę + koszty dojazdu np. metrem / pociągiem)

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...