Wycieczki objazdowe / Wycieczki zagraniczne

Grecja – kraj Homera i Fidiasza

GRECJA (5 DNI)

SŁOWO WSTĘPNE

Zagraniczny wyjazd integracyjny typu Incentive kierowany do Państwa Firmy jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań. Destynacje, które Państwu oferujemy otwierają możliwości nie tylko wspólnego zwiedzania w oryginalny sposób unikalnych zabytków, ale także pozwalają na organizację niezapomnianej zabawy w znanych na całym świecie miejscach.

Programy naszych imprez są tak zaplanowane, aby optymalnie zagospodarować czas przeznaczony na integrację uczestników wycieczki.

Należy dodać, że dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży turystycznej, wypracowaliśmy kontakty z zagranicznymi partnerami. Pozwala to na zapewnie usług o wysokim standardzie i skonstruowanie ekskluzywnego programu imprezy.

GRECJA – …KOLEBKA ZACHODNIEJ CYWILIZACJI…

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE:

Przy wyborze hoteli na potrzeby zagranicznych wyjazdów firmowych typu Incentive, kierujemy się nie tylko dobrym standardem pokoi i obsługi ale także ciekawym charakterem obiektu. Ważną rolę odgrywa także lokalizacja, dzięki której jest możliwe optymalne złożenie programu całej imprezy.

Dbamy także oto aby uczestnicy wyjazdu mieli okazję poznać typowo regionalną kuchnię a potrawy serwowane były w odpowiedni dla danego kraju sposób.

W wybranych przez nas hotelach istnieje możliwość rezerwacji sali konferencyjnej.

ZAPEWNIAMY NOCLEG I WYŻYWIENIE W HOTELU:

Hotel Alkyon Resort **** / Kat. A

Obiekt położony na Płw. Peloponez, nad morzem (Zatoka Koryncka), 80 m do plaży. 90 km na zachód od Aten.
2004 r. całkowicie wyremontowany, razem 129 pokoi w kilku budynkach ( w tym 90 pok. standardowych, 22 superior z aneksem kuchennym).
W budynku głównym bar, restauracja, kącik internetowy. W hotelu poza tym basen zewnętrzny 130 m2, ogród z palmami, bar plażowy, plac zabaw dla dzieci (zewnętrzny i wewnętrzny), parking, bilard, tenis stołowy.

WYŻYWIENIE:

– 4 x śniadanie w formie bufetu szwedzkiego w restauracji hotelowej

– 4 x obiadokolacja w formie bufetu szwedzkiego w restauracji

TRANSPORT:

Dla oszczędności Państwa czasu, transport podczas naszych zagranicznych imprez integracyjnych organizowany jest najczęściej samolotem z lotniska najbliższego od miejsca zamieszkania uczestników imprezy do miejsca docelowego. Jako licencjonowany organizator turystyczny, mamy możliwość rezerwacji grupowej w samolotach zarówno tanich linii lotniczych jak i tradycyjnych – regularnych lotów pasażerskich. Nasza usługa transportowa jest przeprowadzona kompleksowo i zawiera: wyszukanie optymalnego lotu – także złożonego (z międzylądowaniami i przesiadkami), rezerwację biletów oraz zapewnienie pomocy pilota wycieczki przy odprawie na lotniskach.

Po wylądowaniu w miejscu docelowym zorganizowany jest dla Państwa całej grupy transfer do hotelu a także transfer powrotny na lotnisko w dniu wyjazdu.

 
ZAPEWNIAMY LOT NA TRASIE (za dodatkową opłatą):

Gdańsk – Frankfurt lub Monachium – Ateny i z powrotem

ZAPEWNIAMY TRANSFER AUTOAKAREM NA TRASIE:

Lotnisko – hotel – lotnisko

PROGRAM:

Nasi klienci mają wpływ na kształt ostatecznego wyglądu i ceny imprezy, poprzez możliwość wyboru aktywności według własnego zapotrzebowania. Dlatego program wyjazdu integracyjnego, który oferujemy Państwu zawiera Pakiet podstawowy – czyli najważniejsze świadczenia (nocleg, wyżywienie, pilotaż), które obejmuje cena oraz za dodatkową dopłatą atrakcje dodatkowe.

CENA ZAWIERA:

– 4 x nocleg w Hotel Alkyon Resort **** w pokojach 2 osobowych

– Wyżywienie: 4 x śniadanie w hotelu , 4 x obiadokolacja w restauracji hotelowej

– Transfer autobusem / busem na trasie: lotnisko – hotel – lotnisko

– Opieka pilota wycieczki podczas pierwszego dnia imprezy

– 1 x wieczór z folklorem

– 1 x drink powitalny

CENY USTALAMY INDYWIDUALNIE W ZALEŻNOŚCI OD TERMINU ORAZ ILOŚCI OSÓB!

CENA NIE ZAWIERA:

– Przelotu samolotem – orientacyjna cena 1500 PLN – 2000 PLN

– Ubezpieczenie KL i NNW – ok. 25 PLN / osobę

– Propozycji dodatkowych do programu

– Napoi do obiadokolacji

PROPONOWANE WYCIECZKI PODCZAS POBYTU:

1.      ATENY

Ateny to symbol wolności, sztuki i demokracji. Podczas tej wycieczki uczestnicy odwiedzą potężne miasto o zachwycającej kolorystyce architektury. Podczas odwiedzin w Akropolis zobaczymy Propyleje, Panteon oraz świątynie Erechtejon a chętni wejdą do Archeologicznego Muzeum Narodowego.

Podczas spaceru po malowniczej – najstarszej dzielnicy Aten poczujemy atmosferę greckiego miasta. To tu zajrzeć można do jednej z klimatycznych kawiarni i tawern a także zrobić zakupy w sklepie z oryginalnymi pamiątkami. Podczas tej całodziennej wycieczki przejedziemy także przez Pireus – jeden z najbardziej znanych portów Morza Śródziemnego oraz zajrzymy do małych ale urokliwych miast portowych jak Mikrolimano czy Pasalimani.

Proponowana wycieczka obejmuje przejazd wygodnym klimatyzowanym autokarem oraz zwiedzanie z przewodnikiem najciekawszych zabytków Aten.

CENY USTALAMY INDYWIDUALNIE W ZALEŻNOŚCI OD TERMINU ORAZ ILOŚCI OSÓB!

Cena zawiera:

– Przejazd klimatyzowanym autokarem do Aten i z powrotem (ok. 180 km)

– Przewodnictwo w języku polskim podczas całej wycieczki

Cena nie zawiera:

– Wejście do Akropolis – 13,5 Euro / osobę

– Wejście do Archeologicznego Muzeum Narodowego – 8 Euro / osobę

 

2. KORYNT

Ta opcja to podróż do antycznego portowego miasta znanego kiedyś z handlu. W Koryncie odwiedzimy Agorę – główny plac miasta gdzie toczono dyskusje nie tylko polityczne, a także słynną Ulicę Lecheon oraz fontannę Peirene i Świątynie Apollona.

Proponowana wycieczka obejmuje przejazd wygodnym klimatyzowanym autokarem oraz zwiedzanie z przewodnikiem najciekawszych zabytków Aten.

CENY USTALAMY INDYWIDUALNIE W ZALEŻNOŚCI OD TERMINU ORAZ ILOŚCI OSÓB!

Cena zawiera:

– Przejazd klimatyzowanym autokarem do Koryntu i z powrotem (ok. 30 km)

– Przewodnictwo w języku polskim podczas całej wycieczki

Cena nie zawiera:

– Wejścia do Starego Miasta Koryntu – 7 Euro / osobę

– Rejsu statkiem po Kanale Korynckim – 22 Euro / osobę

– Degustacji wina w Nemea – 17 Euro / osobę

DODATKOWO DO WYBORU:

A. REJS STATKIEM PO KANALE KORYNCKIM

Proponowany rejs to niezapomniana przygoda. Kanał Koryncki o długości ponad 6 km przecinając Isthmus łączy Morze Egejskie z Morzem Jońskim.  Podczas tej wycieczki spróbujemy także regionalnego alkoholu Ouzo i Mezo

B. DEGUSTACJA WINA W NEMEA

Dzięki odpowiednio żyznej ziemi w Nemea i okolicach widoczne są wszędzie winnice i gaje oliwne i tu produkuje się także znane na całym świecie wina i organizuje degustacje.  Właśnie na jedną z takich degustacji zapraszamy Państwa. Podróż powrotna do hotelu przebiegać będzie wzdłuż morza górskim szlakiem Koryntii.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...