Wycieczki szkolne / Wycieczki do Trójmiasta

Gdańskie Zakamarki

…. czyli miejsca i dzielnice poza głównym szlakiem turystycznym.
Macie dość standardowego zwiedzania?

Zapraszamy na Dolne Miasto, na Biskupią Górkę oraz do przejścia nowożytnych fortyfikacji na opływie Motławy. Niezapomnianie widoki, niezapomniane przeżycia – gwarantujemy w pakiecie 🙂

Dolne Miasto to dzielnica Gdańska, która dzięki prowadzonej na szeroką skalę rewitalizacji, w ostatnich latach bardzo wypiękniała. Zabudowana jest okazałymi kamienicami, między którymi działały obiekty o charakterze przemysłowym.

Biskupia Górka – nie jedna osoba ma wrażenie, że czas się tu zatrzymał. To część Śródmieścia, która kryje w sobie wciąż nieodkryte tajemnice. Pośród czynszowych kamienic, niemieckich napisów, wielkich drzew i kanału Raduni stoi m.in. potężny gmach schroniska zbudowanego dla niemieckiej młodzieży. Monumentalną budowlę zbudowano z ok. 1,5 mln cegieł.

Opływ Motławy  –  dziś teren rekreacyjny – ale niegdyś  były to jedne z najnowocześniejszych europejskich nowożytnych fortyfikacji. Pośród bastionów, na które można się wspiąć, znajdziecie też młyn, wrota powodziowe i Kamienną Śluzę – unikatowy na skalę światową zabytek XVII-wiecznej sztuki hydrotechnicznej.

Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...