Wycieczki objazdowe / Wycieczki w Polsce

DOLNY ŚLĄSK – ZAMKI

Atrakcje wokół Kołobrzegu i wyprawa na Bornholm
3 dni 

dzień 1
Spotkanie z pilotem, pakowanie i wyjazd z Gdańska do Kołobrzegu. Pierwszego dnia proponujemy Państwu zwiedzanie najpiękniejszych zakątków zachodniej części polskiego wybrzeża. Jednym z przystanków na naszej drodze będzie Dziwnów – należący do najbardziej znanych uzdrowisk Europy z przełomu XIX i XX wieku. Poza piękną zabudową uzdrowiskową słynie z Alei Gwiazd Sportu (ozdobionej replikami medali polskich mistrzów) oraz mostu zwodzonego łączącego Wolin ze stałym lądem.
Dalsza nasza droga prowadzić będzie przez uzdrowisko Kamień Pomorski – w nim zajrzymy to chluby regionu – katedry pw. Jana Chrzciciela – jednego z najcenniejszych zabytków zachodniopomorskiej architektury sakralnej.  Odwiedzimy też maleńki Trzęsacz – tu panoramę nadmorską podziwia się ze specjalnego tarasu widokowego. Wizytówką tej wsi są stojące na wysokim klifie ruiny średniowiecznego kościoła. Trzęsacz jest położony na 15 południku – jego usytuowanie i historię przybliży nam wizyta w Muzeum Multimedialnym. Poza poczęstunkiem, każdy odwiedzający otrzyma Europejski Certyfikat Pobytu na 15 Południku.
Podróż przebiegnie przez Niechorze. W czasie pobytu przejdziemy całe polskie wybrzeże od Krynicy Morskiej aż po Świnoujście. Jak to możliwe? Dzięki Parkowi Latarni Morskich. Odwiedzający park mają możliwość zapoznania się ze wszystkimi polskimi latarniami morskimi, których miniatury przygotowano w skali 1:10. Ekspozycja jest wzbogacona m.in. modelem ORP Orzeł. Odwiedzimy też Muzeum Rybołówstwa Morskiego, które gromadzi i zabezpiecza zabytki związane z historią, tradycją i kulturą rybacką Pomorza Zachodniego.
Po zwiedzaniu pozostaje nam jeszcze tylko krótka podróż do miejsca zakwaterowania czyli do Kołobrzegu.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja - - - - -
Punkty w: Współpraca - - - - -
Punkty w: Adrenalina - - - - -
Punkty w: Poznianie miasta - - - - -
Punkty w: Zagadki - - - - -
Punkty w: Rywalizacja - - - - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy - - - - -
Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...