Serwis turystyczny / Transport osób

Busy i minivany

Jeśli masz grupę znajomych, zorganizowaną grupę wycieczkową lub dużą rodzinę która nie mieści się do samochodu osobowego lub jest zbyt mała aby wynajmować cały autokar, proponujemy skorzystać z oferty Biura Podróży JOYTRIP.PL.

Do Państwa dyspozycji oddajemy wygodne wany i miniwany oraz busy przeznaczone do przewożenia różnej ilości osób. Każdy z samochodów jest nowocześnie wyposażony i wygodny nie tylko do transferów z lotniska, dworca czy bazy promowej, ale także do dalekich przejazdów na terenie Polski jak i całej Europy.

Dzięki dużym doświadczeniom i wysokiej kulturze osobistej naszych kierowców podróż stanie się przyjemnością.

Służymy także radami, które przydają się często przy wyborze trasy i kolejności odwiedzanych miejsc podczas danej wycieczki. Pozwala to także na oszczędności i często uatrakcyjnia całą imprezę. Pomożemy także Państwu w logistyce i optymalnej kalkulacji cen przejazdów autokarowych związanych z parkowaniem, winietami i dozwolonym czasem pracy kierowców.

Przewozy osób organizowane przez JOYTRIP.PL, mogą być obsługiwane przez naszych doświadczonych pilotów i przewodników turystycznych posługujących się różnymi językami obcymi. (więcej w zakładce „PRZEWODNICY I PILOCI”).

Biuro Podróży JOYTRIP.PL wynajmuje także autokary turystyczne, samochody osobowe z kierowcą oraz oferuje gotowe programy wycieczek.

Internet to podstawa funkcjonowania naszego biura podróży, więc stale wzbogacamy nasz asortyment usług online. Nasi klienci będą mogli, korzystając z witryny Joytrip.pl i Joytrip.eu zakupić ubezpieczenie turystyczne, zarezerwować bilet lotniczy i wypożyczyć samochód (rent a car). Rezerwacja biletów na naszej stronie pozwala wybierać ze wszystkich linii lotniczych, czyli tradycyjnych linii lotniczych jak również tanich linii lotniczych, tzw. low cost ticket.

Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...