Wycieczki szkolne / Wycieczki zagraniczne

Berlin, Poczdam i Tropikalna Wyspa

3 dni

Nieczęsto myślimy o naszych zachodnich sąsiadach jako atrakcyjnym turystycznie miejscu. A jednak są tu zabytki o takiej atrakcyjności turystycznej, że doczekały się wpisu na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Zatem zapraszamy Was do stolicy Niemiec – miasta niegdyś podzielonego historycznym murem. Zapewne naszym odkryciem będzie także Poczdam – który jest nazywany niemieckim Luwrem. Po dość intensywnym programie należeć się będzie relaks – który zorganizujemy w kolejnej niemieckiej osobliwości – Tropikalnej Wyspie!

1 dzień
Wczesnym rankiem, zbiórka uczestników wycieczki, przywitanie przez pilota i wyjazd do Poczdamu. Zwiedzanie z zewnątrz zespołu pałacowo – parkowego Sanssouci. Po chwili czasu wolnego przejazd do Berlina. Zakwaterowanie, kolacja. Możliwość organizacji wieczornego zwiedzania.

2 dzień
Zaraz pośniadaniu wczesnym rankiem zaczynamy podbój Berlina. Obowiązkowym punktem programu będzie: Unter den Linden z Alexanderplatz, Wieża Telewizyjna, berlińskie Stare Miasto, Marienkirche, Rotes Rathaus, Brama Branderburska, Reichstag, Tiergarten z Kolumną Zwycięstwa, kompleks pałacowy Charlottenburg z ogrodami pałacowymi, Dworzec ZOO, czas wolny, obiadokolacja, nocleg

3 Dzień
Po śniadaniu i wykwaterowaniu wyjazd do Tropikalnej Wyspy – największej tropikalnej krainy wypoczynku w Europie! Tropical Islands to gigantyczna kopuła w środku, której w temperaturze 27 st. C, urządzono plażę, tropikalny las, wodospady oraz kompleks basenów i saun.
Po całodziennym relaksie czeka nas już tylko droga powrotna do domu.
Przyjazd pod szkołę w późnych godzinach nocnych.

Cena zawiera:
Przejazd wygodnym autokarem, 2 noclegi w okolicach Berlina (pokoje 4-6 osobowe łazienki na korytarzu), 2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja, przewodnictwo po Berlinie, ubezpieczenie KL i NNW, darmowe uczestnictwo 3 opiekunów.

Ceny ustalamy indywidualnie.

Cena nie zawiera:
– biletów wstępu do obiektów
– biletu wstępu oraz obiadokolacji w Tropikalnej Wyspie

Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...