Aktywne wyjazdy / Wycieczki rowerowe

7-osobowy rower integracyjny

Wiemy, że wspólny  wysiłek i dążenie do celu to kluczowe elementy dobrej integracji. Do tego celu zbudowaliśmy 7 – osobowy rower, który wykorzystujemy do naszych scenariuszy imprez firmowych. Nietypowość pomysłów JOYTRIP.PL sprawia, że nasz produkt turystyczny jest postrzegany jako jedyny w swoim rodzaju a przez to podczas realizacji staje się bardzo widowiskowy i niezwykle medialny. Piszą o nas w Gazetach, mówią w radiu a także pokazują w telewizji. Kliknij i przekonaj się sam: http://www.tvn24.pl/2063151,0,0,1,1,wideo.html
Dzięki tym cechom nasz produkt sam siebie promuje a także staje się okazją do promocji innych podmiotów. To właśnie uzasadnia chęć współpracy z Państwa Firmą.
Proponujemy Państwu:
  • Turystyczne przejażdżki na rowerze integracyjnym na terenie Trójmiasta dla Państwa pracowników, klientów, kontrahentów itp.
  • Wykorzystanie roweru integracyjnego podczas Państwa imprez firmowych
  • Umieszczenie reklamy Państwa firmy na rowerze integracyjnym!
Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...