Kim
jesteśmy

JOYTRIP.PL to biuro podróży z Gdańska, profesjonalnie zajmujące się kompleksową organizacją wycieczek szkolnych, wyjazdów grupowych, aktywnych wycieczek oraz wszelkiego rodzaju pobytów w regionie Pomorza i Trójmiasta a także na terenie całej Polski oraz krajów Europy.
Operujemy bazą znanych i sprawdzonych przewoźników, pilotów wycieczek, przewodników, hoteli a także innych partnerów – dzięki czemu gwarantujemy satysfakcję naszych klientów. Nasze biuro turystyczne działa już od ponad 10 lat, a w tym czasie zorganizowaliśmy kilkaset wycieczek, podróży służbowych, aktywnych wyjazdów i eventów.

– Wycieczki szkolne i zielone szkoły organizujemy ze specjalną uwagą na element edukacyjny, zabawę i starannością także w zakresie przepisów i bezpieczeństwa.
– Każdy wyjazd grupowy planujemy z dbałością o każdy szczegół nie zapominając o efekcie „wow”.
– Aktywny wypoczynek – to nasze hobby – potrafimy dobrać ofertę dla miłośników górskich wędrówek, sportów wodnych, zimowych szaleństw i szlaków rowerowych.
– Na temat Pomorza i Trójmiasta wiemy wszystko – znamy wszystkie najciekawsze tutejsze miejsca i chętnie się tym podzielimy!

JOYTRIP.PL to organizator podróży, któremu zaufało już kilka tysięcy turystów – sprawdź nasze referencje i realizacje!

Zapraszamy do współpracy i powierzenia nam organizacji każdej wycieczki, aktywnego wyjazdu czy pobytu w Gdańsku czy innej części Pomorza!

Wysyłam...