Wycieczki szkolne / Wycieczki w Polsce

Zamki Dolnego Powiśla – Szlak Krzyżacki

KWIDZYN – SZTUM – MALBORK – GNIEW – PELPLIN
2 dni

Zapraszamy na wędrówkę szlakiem zamków Powiśla. Poznamy wspaniałe zabytki oraz bogatą historię tego regionu, która decyduje o tym, że jest on celem wizyt zarówno historyków jak i tysięcy turystów. Nasza wycieczka to doskonała lekcja historii, która pozwoli Wam poznać bliżej czasy średniowiecza. Najważniejszym z odwiedzanych obiektów jest zamek w Malborku, który był siedzibą Wielkich Mistrzów Zakonu Krzyżackiego. Taka twierdza z pewnością zaciekawi każdego młodszego i starszego wojownika. Poza tym zwiedzimy zamek w Gniewie, Sztumie i Kwidzynie. Wyprawę zakończymy w Pelplinie, gdzie zobaczymy wspaniałą katedrę oraz słynną biblię Gutenberga. Gwarantujemy duże tempo zwiedzania i mnóstwo niezapomnianych wrażeń!

Dzień 1
Spotkanie z pilotem, zbiórka uczestników, wyjazd spod szkoły, zwiedzanie z przewodnikiem zamku w Kwidzynie oraz katedry, krótka wizyta w zamku w Sztumie, zwiedzanie z przewodnikiem zamku w Malborku, przejazd do Gniewa, nocleg na zamku, obiadokolacja, zajęcia integracyjne.

Dzień 2
Śniadanie, wykwaterowanie, zwiedzanie wraz z przewodnikiem zamku w Gniewie, przejazd do Pelplina, zwiedzanie z przewodnikiem katedry i Muzeum Diecezjalnego, obiad, powrót pod szkołę.

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Uwaga!
Możliwość wzbogacenia programu o: żywą lekcję historii/lekcję muzealną na terenie jednego ze zwiedzanych zamków, wizytę w Parku Linowym.
O szczegóły zapytaj w biurze!

Cena: od 248 PLN (przy grupie min. 45 osób)

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów płatne dodatkowo – 29 zł / os.

Cena zawiera: zakwaterowanie w zamku, sale sypialne 10 osobowe, łazienki na korytarzu (WC, umywalka, prysznic), wyżywienie zgodne z programem, przejazd autokarem klasy turystycznej, opieka i pomoc pilota / reprezentanta biura, usługi przewodnickie, podatek VAT.

Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...