Wycieczki szkolne / Wycieczki w Polsce

Warszawa – Stolica w Pigułce

WARSZAWA
2 dni

Zapraszamy na wycieczkę do miasta Warsa i Sawy, która obfitować będzie w liczne atrakcje. Pokłonimy się przed królem Zygmuntem, odwiedzimy Zamek Królewski i udamy się na spacer uliczkami starej Warszawy. A jeżeli bardzo lubicie spacerować i przechadzać się po nowych, trochę tajemniczych miejscach, to zapraszamy na spacer po Łazienkach. Ponadto odwiedzimy Muzeum Techniki oraz Pałac i Park w Wilanowie. Jednym słowem, poznamy najważniejsze zabytki i najciekawsze miejsca naszej stolicy.

Dzień 1
Spotkanie z pilotem, zbiórka uczestników, wyjazd spod szkoły, przyjazd do Warszawy i zwiedzanie z przewodnikiem: Zamek Królewski (z zewnątrz), spacer po Starym Mieście, Grób Nieznanego Żołnierza, Łazienki, przyjazd do ośrodka, obiadokolacja, dyskoteka.

Dzień 2
Śniadanie, wykwaterowanie, wizyta w Centrum Nauki Kopernik i na dachu BUW, obiad w drodze powrotnej powrót pod szkołę późnym popołudniem.

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie

Uwaga!
Powyższy program jest programem bazowym i wyjściowym. Warto go urozmaicić o atrakcje z poniższej listy (atrakcje dodatkowo płatne i dostępne w miarę wolnych terminów rezerwacji):
– wyjście do teatru/kina IMAX
– pobyt w Cinema Parku (Multimedialna Platforma Edukacyjna)
– zwiedzanie Pałacu i Parku w Wilanowie
– Muzeum Sportu i Turystyki w Centrum Olimpijskim
– Muzeum Chopina
– wizytę w Zoo
– Muzeum Powstania Warszawskiego
– Muzeum Historii Żydów Polskich
– wizytę w Radiu/Telewizji, wizytę w Parlamencie
– Niewidzialną Wystawę
– wizytę na Stadionie Narodowym
– przejażdżkę metrem, Muzeum Techniki
– Muzeum Kolejnictwa
– Muzeum Geologiczne
– Giełda Papierów Wartościowych
– zwiedzanie Zamku Królewskiego
– Pałac Kultury i Nauki
– seans w teatrze…
– fotoplastikon
– wizytę w Żelazowej Woli
– Muzeum Niepodległości
– Muzeum Archeologiczne
– Państwowe Muzeum Etnograficzne
– Muzeum Ewolucji PAN
– Muzeum Techniki
– Muzeum Gazownictwa
– Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza
– Muzeum Narodowe
– Muzeum Sługi Bożego ks. Jerzego Popiełuszk
– Muzeum Warszawy
– Muzeum Wojska Polskiego
– Muzeum Sztuki Nowoczesnej
O szczegóły zapytaj w biurze!

Cena: od 290 PLN (przy grupie min. 45os.)

Cena zawiera:
Zakwaterowanie w ośrodku w Warszawie lub okolicach, pokoje 3-5 osobowe, łazienki na korytarzu (WC, umywalka, prysznic) lub w pokojach, wyżywienie zgodne z programem, przejazd autokarem klasy turystycznej, opieka i pomoc pilota / przedstawiciela biura , usługi przewodnickie, bezpłatny udział opiekunów, bilet wstępu do Centrum Nauki Kopernik, podatek VAT.

Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...