Wycieczki szkolne / Wycieczki w Polsce

Warszawa – Polska Metropolia

GRUNWALD – ŻELAZOWA WOLA – WARSZAWA
4 dni

Zapraszamy do miasta Syrenki. Gospodarzem będzie sam król Zygmunt, który oprowadzi nas po uliczkach starej Warszawy. Wspólnie odwiedzimy Wilanów, udamy się na spacer po Łazienkach oraz odwiedzimy inne ważne dla kultury i historii miejsca. Będzie też możliwość zajrzenia za kulisy Telewizji Polskiej oraz obejrzenia zapierającego dech w piersiach seansu w kinie IMAX. Odwiedzimy również port lotniczy Okęcie oraz przejedziemy się jedynym w Polsce metrem. Na własnej skórze przekonacie się, co oznacza stwierdzenie „ruch jak na Marszałkowskiej”. Tu w Warszawie na pewno nudzić się nie będziemy. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to miasto kontrastów. W tej największej w Polsce aglomeracji życie toczy się na wysokich obrotach. Stolica to miasto wielu możliwości i atrakcji turystycznych i na pewno Was zaskoczy i zachwyci.

Dzień 1
Spotkanie z pilotem, zbiórka uczestników, wyjazd spod szkoły, zwiedzanie z przewodnikiem Pól Grunwaldzkich, zwiedzanie z przewodnikiem dworku F. Chopina w Żelazowej Woli, przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja, zajęcia integracyjne.

Dzień 2
Śniadanie, zwiedzanie z przewodnikiem Warszawy: Plac Zamkowy, Zamek Królewski (zwiedzanie wnętrz), katedra św. Jana, rynek Starego Miasta, spacer uliczkami Starówki, skarpa wiślana, Łazienki, Grób Nieznanego Żołnierza, wizyta w Centrum Nauki Kopernik, powrót do ośrodka, obiadokolacja.

Dzień 3
Śniadanie, całodzienne zwiedzanie stolicy: Muzeum Techniki w Pałacu Kultury i Nauki z wybraną lekcją muzealną, MuzeumGeologiczne z wybraną lekcją muzealną, Muzeum Powstania Warszawskiego, wycieczka po TVP/rozgłośni Polskiego Radia, powrót do ośrodka, obiadokolacja.

Dzień 4
Śniadanie, wykwaterowanie z ośrodka, zwiedzanie z przewodnikiem Pałacu i Parku w Wilanowie, port lotniczy Okęcie, przejazd metrem, wyjazd w drogę powrotną, po drodze obiadokolacja, powrót pod szkołę.

Cena: od 428 PLN (przy grupie min. 45 os)

Cena zawiera:
Zakwaterowanie w ośrodku w Warszawie lub okolicach, pokoje 3-5 osobowe, łazienki na korytarzu (WC, umywalka, prysznic), wyżywienie zgodne z programem, przejazd autokarem klasy turystycznej, opieka i pomoc pilota / reprezentanta biura, usługi przewodnickie, podatek VAT.

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów płatne dodatkowo – w powyższej wersji programu ok. 90 zł / os.

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Uwaga!
Powyższy program jest programem bazowym i wyjściowym. Warto go urozmaicić o atrakcje z poniższej listy (atrakcje dodatkowo płatne i dostępne w miarę wolnych terminów rezerwacji):
– wyjście do teatru/kina IMAX
– pobyt w Cinema Parku (Multimedialna Platforma Edukacyjna)
– zwiedzanie Pałacu i Parku w Wilanowie
– Muzeum Sportu i Turystyki w Centrum Olimpijskim
– Muzeum Chopina
– wizytę w Zoo
– Muzeum Powstania Warszawskiego
– Muzeum Historii Żydów Polskich
– wizytę w Radiu/Telewizji, wizytę w Parlamencie
– Niewidzialną Wystawę
– wizytę na Stadionie Narodowym
– przejażdżkę metrem, Muzeum Techniki
– Muzeum Kolejnictwa
– Muzeum Geologiczne
– Giełda Papierów Wartościowych
– zwiedzanie Zamku Królewskiego
– Pałac Kultury i Nauki
– seans w teatrze…
– fotoplastikon
– wizytę w Żelazowej Woli
– Muzeum Niepodległości
– Muzeum Archeologiczne
– Państwowe Muzeum Etnograficzne
– Muzeum Ewolucji PAN
– Muzeum Techniki
– Muzeum Gazownictwa
– Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza
– Muzeum Narodowe
– Muzeum Sługi Bożego ks. Jerzego Popiełuszk
– Muzeum Warszawy
– Muzeum Wojska Polskiego
– Muzeum Sztuki Nowoczesnej

O szczegóły zapytaj w biurze!

Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...