Wycieczki szkolne / Wycieczki w Polsce

Warmia i Mazury – w Krainie 1000 Jezior

LIDZBARK WARMIŃSKI – ŚW. LIPKA – GIERŁOŻ – GIŻYCKO – MIKOŁAJKI – KOSEWO – OLSZTYN
2 dni

Jeśli lubicie przygody, a przy tym fascynują Was średniowieczne zamki i klasztory, to my spełnimy Wasze oczekiwania. Zapraszamy na wspaniałą wycieczkę, która stanie się niezapomnianą przygodą w gotyckiej krainie Warmii i Mazur. Odwiedzimy zamek w Lidzbarku Warmińskim, który był niegdyś siedzibą biskupów, ponadto zobaczymy dawne fortyfikacje miejskie i przejdziemy się ulicami starówki olsztyńskiej. Na końcu trafimy do krainy tysiąca jezior, aby odpocząć na słynnej promenadzie w Mikołajkach. Nasza gotycka wyprawa będzie trwała tylko dwa dni, ale wspomnienia pozostaną w pamięci na znacznie dłużej.

Dzień 1
Spotkanie z pilotem, zbiórka uczestników, wyjazd spod szkoły, zwiedzanie wraz z przewodnikiem zamku w Lidzbarku Warmińskim, koncert organowy w Sanktuarium Maryjnym w św. Lipce, zwiedzanie Wilczego Szańca w Gierłoży, przyjazd do ośrodka w okolicy Giżycka, zakwaterowanie, obiadokolacja, zajęcia integracyjne, ognisko.

Dzień 2
Śniadanie, wykwaterowanie, zwiedzanie z przewodnikiem twierdzy Boyen, spacer promenadą w Mikołajkach, w drodze do Olsztyna wizyta na fermie jeleniowatych, spotkanie z przewodnikiem w Olsztynie i zwiedzanie starówki i zamku, powrót pod szkołę.

Uwaga!
Możliwość wzbogacenia programu o:
– wizytę w Miasteczku Westernowym Mrongoville
– zwiedzanie kompleksu rekreacyjnego – Nowa Holandia
– wizytę w parku Miniatur Warmii i Mazur w Gierłoży
warsztaty muzealne na Zamku w Olsztynie
– zwiedzanie Muzeum Gazety Olsztyńskiej
– seans w olsztyńskim Planetarium
– wizytę w Muzeum Przyrody w Olsztynie
– wizytę na polach Grunwaldu
nowość!! Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego w Działdowie
nowość!! Ogrody Pokazowe i Motylarnia w Marcinkowie k. Mrągowa
– wizyta w Hucie Szkła Artystycznego w Olsztynku
– wizyta w Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku
– wizyta w Wiosce Garncarskiej w Kamionce

Cena: od 216 PLN (przy grupie min. 45 os.)

Cena zawiera: zakwaterowanie w ośrodku w pobliżu Giżycka, pokoje 3-5 osobowe, łazienki na korytarzu (WC, umywalka, prysznic), wyżywienie zgodne z programem, przejazd autokarem klasy turystycznej, opieka i pomoc pilota / reprezentanta biura, usługi przewodnickie, podatek VAT.

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów płatne dodatkowo – 38 zł / os.

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...