Wycieczki szkolne / Wycieczki w Polsce

Tatry – w Stolicy Polskich Gór

CZĘSTOCHOWA – ZAKOPANE – MORSKIE
OKO – WIELICZKA – KRAKÓW
5 dni

Wyprawa w Tatry z obowiązkowym pobytem w Zakopanem to przygoda, która łączy w sobie spacery i wspinaczkę górską z niezwykła atmosferą tego miejsca. Na taką wyprawę chcemy Was zaprosić. Piesze wycieczki na Gubałówkę, do Morskiego Oka czy Doliny Kościeliskiej to tylko część atrakcji, które chcemy Wam zaproponować. Zwiedzimy również Wielką Krokiew. Jest to miejsce, które kojarzy się ze znakomitym skoczkiem narciarskim Adamem Małyszem. Naszą wspólną wyprawę zapamiętacie na długo, gdyż folklor góralski z malowniczą, drewnianą architekturą, miejscową gwarą, sztuką i muzyką jest wyjątkowy. Ta lokalna atmosfera jest niewątpliwie jedyna i niepowtarzalna. Dlatego warto ją lepiej poznać.
W drodze powrotnej zatrzymamy się w Wieliczce, gdzie obejrzymy przecudną kopalnię soli, a następnie w Krakowie staniemy oko w oko ze starą krakowską legendą – ze Smokiem Wawelskim.

Dzień 1
Spotkanie z pilotem, zbiórka uczestników, wyjazd spod szkoły, przejazd do Częstochowy, zwiedzanie z przewodnikiem Jasnej Góry, przyjazd do ośrodka, obiadokolacja.

Dzień 2
Śniadanie, zwiedzanie Zakopanego, w programie m.in. Gubałówka, Krupówki, Wielka Krokiew, Stary Cmentarz na Pęksowym Brzyzku, spotkanie z przewodnikiem i wycieczka do Doliny Kościeliskiej, Jaskinia Mroźna, powrót do ośrodka, obiadokolacja, zajęcia integracyjne.

Dzień 3
Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, całodzienna wycieczka do Morskiego Oka, po drodze Kaplica w Jaszczurówce, powrót do ośrodka, obiadokolacja

Dzień 4
Śniadanie, wykwaterowanie, zwiedzanie z przewodnikiem Kopalni Soli w Wieliczce, przyjazd do Krakowa, zwiedzanie z przewodnikiem m.in. Droga Królewska, Kościół Mariacki, rynek, Sukiennice, Wawel, obiadokolacja, wyjazd w drogę powrotną.

Dzień 5
W godzinach porannych przyjazd pod szkołę.

Cena: od 550 PLN (przy grupie min. 45os.)

Cena zawiera: zakwaterowanie w ośrodku w Zakopanem, pokoje 3-5 osobowe, łazienki na korytarzu (WC, umywalka, prysznic), wyżywienie zgodne z programem, przejazd autokarem klasy turystycznej z dwoma kierowcami, opieka i pomoc pilota, usługi przewodnickie, podatek VAT.

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów płatne dodatkowo – 75 zł / os.

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie

Dodatkowe/zamienne atrakcje do włączenia w program:
Wizyta w Muzeum Dawnych Rzemiosł w Żorkach, wjazd kolejką linową na Kasprowy Wierch, wyprawa do Doliny Pięciu Stawów lub Doliny Chochołowskiej, wizyta w Muzeum Tatrzańskim im. T. Chałubińskiego, wizyta w Muzeum Stylu Zakopiańskiego im. S. Witkiewicza w willi „Koliba”, wpisany na listę UNESCO kościół w Dębnie Podhalańskim, wizytę w Aquaparku Tatralandia, wizytę w Muzeum Przyrodniczym TPN, wizytę w Ośrodku Czynnej Ochrony Gadów i Płazów TPN.
A w Krakowie: poszerzenie zwiedzania Wawelu o wybrane komnaty, wystawa w podziemiach rynku, Ogród Doświadczeń im. S. Lema na terenie Parku Lotników, Fabryka Schindlera, Muzeum Czartoryskich (ponowne otwarcie planowane jest na 2018 r.), Muzeum Lotnictwa Polskiego, Muzeum Armii Krajowej, Muzeum Inżynierii Miejskiej, rejs po Wiśle, kino IMAX, Etnomuzeum, wizytę w ogromnym parku rozrywki Energylandia w Zatorze, wizyta w Wadowicach, wizyta w Oświęcimiu

O szczegóły zapytaj w biurze!

Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...