Wycieczki szkolne / Wycieczki w Polsce

Pieniny – u Trzech Koron

CZĘSTOCHOWA – CZORSZTYN – NIEDZICA –
SZCZAWNICA – WIELICZKA – KRAKÓW
5 dni

Czy można oglądać góry płynąc nurtem wzburzonej rzeki? Oczywiście, że tak. Zapraszamy Was w Pieniny, gdzie zobaczycie malownicze pasmo górskie, które Dunajec oplata błękitną wstążką. Warto przyjechać w Pieniny, bo oprócz spływu przełomem Dunajca wybierzemy się na piesze wycieczki szlakami górskimi. Zdobędziemy szczyt Trzech Koron, obejrzymy ruiny średniowiecznej warowni w Czorsztynie i zobaczymy zamek w Niedzicy, gdzie podobno straszy. Kto wie, może przy odrobinie szczęścia zobaczymy Białą Damę? Dla chętnych nie lada atrakcja – tor saneczkowy!
Wejdziemy również do wąwozu Homole uważanego za największą atrakcje Pienin. Tu właśnie zobaczymy skalne pionowe ściany i turnie o fantazyjnych formach sięgających nawet 120 m wysokości. Podczas naszej górskiej wyprawy przez cały czas będą nam towarzyszyć stare, góralskie zagrody, przydrożne kapliczki i wszechobecne piękno tego miejsca. W drodze powrotnej zatrzymamy się w Krakowie, gdzie oko w oko staniecie ze starą krakowską legendą – ze Smokiem Wawelskim.

Dzień 1
Spotkanie z pilotem, zbiórka uczestników, wyjazd spod szkoły, zwiedzanie z przewodnikiem Jasnej Góry, przyjazd do ośrodka, obiadokolacja.

Dzień 2
Śniadanie, spływ tratwami po Dunajcu do Szczawnicy, wjazd wyciągiem na Palenicę, zjazd saneczkami na sztucznym torze, spotkanie z przewodnikiem, przejazd do Wąwozu Homole, zwiedzanie zamku w Niedzicy, rejs statkiem do zamku w Czorsztynie, powrót do ośrodka, obiadokolacja.

Dzień 3
Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, wejście na Trzy Korony, Sromowce Niżne (przełom Dunajca), przejście na stronę słowacką do Czerwonego Klasztoru (z zewnątrz), powrót do ośrodka, obiadokolacja, dyskoteka.

Dzień 4
Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd, zwiedzanie wraz z przewodnikiem Kopalni Soli w Wieliczce, przyjazd do Krakowa, zwiedzanie z przewodnikiem m.in. Droga Królewska, kościół Mariacki, rynek, Sukiennice, Wawel, obiadokolacja, wyjazd w drogę powrotną.

Dzień 5
W godzinach porannych przyjazd pod szkołę.

Cena: od 614 PLN (przy grupie min. 45 os.)

Cena zawiera: Zakwaterowanie w ośrodku w Czorsztynie lub okolicach, pokoje 3-5 osobowe, łazienki na korytarzu (WC, umywalka, prysznic), wyżywienie zgodne z programem, przejazd autokarem klasy turystycznej z dwoma kierowcami, opieka i pomoc pilota,
usługi przewodnickie, podatek VAT.

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów płatne dodatkowo – 80 zł / os.

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Możliwość wzbogacenia programu o:
– Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu
– Muzeum Pienińskie w Szczawnicy
– Sromowce Niżne Muzeum Pienińskiego Parku Narodowego
A w Krakowie:
– poszerzenie zwiedzania Wawelu o wybrane komnaty
– wystawa w podziemiach rynku
– Ogród Doświadczeń im. S. Lema na terenie Parku Lotników
– Fabryka Schindlera
– Muzeum Czartoryskich (ponowne otwarcie planowane jest na 2018 r.)
– Muzeum Lotnictwa Polskiego
– Muzeum Armii Krajowej
– Muzeum Inżynierii Miejskiej
– rejs po Wiśle
– kino IMAX
– Etnomuzeum
– wizytę w ogromnym parku rozrywki Energylandia w Zatorze
– wizyta w Wadowicach
– wizyta w Oświęcimiu

O szczegóły zapytaj w biurze!

Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...