Wycieczki szkolne / Wycieczki w Polsce

Karkonosze – u Stóp Śnieżki

POLKOWICE – KARPACZ – SZKLARSKA PORĘBA – SOBIESZÓW
5 dni

Zapraszamy na niezwykle malowniczą wyprawę w polskie Karkonosze. Przepiękne, zapierające dech w piersiach widoki zapadną na długo w pamięci. Trudno nie ulec urokowi Karkonoszy. Jego potęgę wyraża inna ich nazwa: Góry Olbrzymów. Burzliwe dzieje geologiczne pozostawiły po sobie wielkie bogactwo minerałów i kruszców. Jeżeli jesteście gorliwymi piechurami, wejście na Śnieżkę nie sprawi Wam najmniejszego problemu. Ze szczytu roztaczają się piękne widoki, w pogodny dzień widać prawie całe Sudety. Ale to nie jedyne atrakcje naszej wycieczki. Kto by się spodziewał, że po drodze napotkamy skandynawską Świątynię Wang? Albo, że będziemy mogli zostać czeladnikami walońskimi? Poznamy również legendy, które opowie nam przewodnik. Zwiedzimy Szklarską Porębę, zobaczymy bardzo piękny wodospad Szklarki. Na sam koniec czeka na nas wycieczka do Centrum Edukacji Ekologicznej i do Zamku Chojnik. Atrakcji mnóstwo! Z wycieczki przywieziemy plecak pełen wspomnień.

Dzień 1
Spotkanie z pilotem, zbiórka uczestników, wyjazd spod szkoły, relaks w Aqua Parku w Polkowicach, przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja, zajęcia integracyjne.

Dzień 2
Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, całodzienna wycieczka: wjazd na Kopę wyciągiem krzesełkowym, wejście na Śnieżkę i zejście z przystankami w Schronisku Dom Śląski, dalsza wędrówka z przystankiem na szlaku w Schronisku Strzecha Akademicka i zejściem do Kotła Małego Stawu i Schroniska Samotnia, wejście do Świątyni Wang, czas wolny w Karpaczu, powrót do ośrodka.

Dzień 3
Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, całodzienna wycieczka w okolice Szklarskiej Poręby: przejście szlakiem turystycznym do Chaty Walońskiej, zwiedzanie i chrzest waloński, przejazd do Szklarskiej Poręby i do Wodospadu Kamieńczyka, powrót do ośrodka, obiadokolacja.

Dzień 4
Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, całodzienna wycieczka: przejazd do Zamku Chojnik, Centrum Edukacji Ekologicznej KPN, Wodospad Szklarki, powrót do ośrodka, obiadokolacja, wykwaterowanie, wyjazd w drogę powrotną.

Dzień 5
W godzinach porannych przyjazd pod szkołę.

Uwaga!
Możliwość wzbogacenia programu o:
– Western City w Karpaczu
– letni tor saneczkowy Alpine Coaster w Karpaczu
Muzeum Zabawek w Karpaczu
Galerię Minerałów w Karpaczu
Interaktywną Wystawę Klocków Lego w Karpaczu
– bajkowe miasteczko cyrkowe Cyrk Land u podnóża Śnieżki
Karkonoskie Tajemnice u podnóża Śnieżki
Muzeum Szachów w Świeradowie Zdroju
Park Miniatur „Budowle Świata” w Mysłakowicach k. Karpacza
Hutę Szkła Kryształowego Julia w Piechowicach
– osadę średniowiecznych poszukiwaczy skarbów „Żelazny Tygiel Waloński” w Szklarskiej Porębie
– Rodzinny Park Rozrywki Esplanada w Szklarskiej Porębie
Muzeum Mineralogiczne w Szklarskiej Porębie
Astrościeżkę w Izerach
Termy Cieplickie
Skarby Ziemi Juna w Dworze Liczyrzepy Karpacz-Wilcza Poręba

Uwaga!
Istnieje możliwość modyfikacji programu:
– zamiast wizyty w Aquaparku, zwiedzanie Wrocławia z Panoramą Racławicką, Afrykarium i Hydropolis
– zamiast jednego dnia programu podstawowego, zwiedzanie Skalnego Miasta

O szczegóły zapytaj w biurze!

Cena: od 517 PLN (przy grupie min. 45 os.)

Cena zawiera: zakwaterowanie w ośrodku w Karpaczu lub okolicach, pokoje 3-5 osobowe, łazienki na korytarzu (WC, umywalka, prysznic), wyżywienie zgodne z programem, przejazd autokarem klasy turystycznej z dwoma kierowcami, opieka i pomoc pilota, usługi przewodnickie, podatek VAT.

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów płatne dodatkowo – 66 zł / os.

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...