Wycieczki szkolne / Wycieczki w Polsce

Karkonosze – w Krainie Króla Gór

POLKOWICE – KOWARY – KARPACZ – SOBIESZÓW – SZKLARSKA PORĘBA – ŚWIERADÓW ZDRÓJ – LEŚNA – LIBEREC – HARRACHOV
5 dni

Zapraszamy na wycieczkę w Karkonosze! Odkryjemy miejsca piękne i tajemnicze. Pojedziemy do Kowar, a tam zwiedzimy sztolnie, Skarbiec Walonów – podziemny świat legend, tajemnic i historii prawdziwej, związanej przez blisko 700 lat z poszukiwaniem kruszców, minerałów oraz wydobywaniem rudy żelaza. Wybierzemy się również do legendarnego Zamku Czocha i Czarciego Młyna oraz odwiedzimy Western City i Uzdrowisko Świeradów.  Wybierzemy się także do Czech a po drodze zobaczymy skalne urwiska, naturalne jeziora i piękne widoki zapierające dech w piersiach. Wycieczka inna niż wszystkie!

Dzień 1
Spotkanie z pilotem, zbiórka uczestników, wyjazd spod szkoły, relaks w „Aqua Park” w Polkowicach, przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 2
Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, całodzienna wycieczka: przejazd do Kowar, zwiedzanie sztolni, Skarbiec Walonów, zabawa w miasteczku Country w Karpaczu, wejście do Zamku Chojnik w Sobieszowie, powrót do ośrodka, obiadokolacja.

Dzień 3
Śniadanie, przejazd przez zakręt śmierci w Szklarskiej Porębie do Świeradowa Zdroju i zwiedzanie uzdrowiska, przejazd do Czarciego Młyna, Zamek Czocha z tamą na zalewie Leśniańskim, powrót do ośrodka, obiadokolacja.

Dzień 4
Śniadanie, wykwaterowanie., wyjazd do czeskiego Liberca (możliwość wstępu do Aqua parku), zwiedzanie huty szkła w Harrachovie oraz skoczni narciarskich, na których Adam Małysz zdobywał medale, obiadokolacja, wyjazd w drogę powrotną.

Dzień 5
W godzinach porannych przyjazd pod szkołę.

Uwaga!
Istnieje możliwość wzbogacenie programu o: przejazd koleją na Jeszted, wizyta w Muzeum Szkła Harrachov, Muzeum Narciarskie w Harrachovie, Muzeum Mineralogiczne w Szklarskiej Porębie. O szczegóły zapytaj w biurze!

Cena: od 587 PLN (przy grupie min. 45 os.)

Cena zawiera:
Zakwaterowanie w ośrodku w Szklarskiej Porębie lub okolicach, pokoje 3-5 osobowe, łazienki na korytarzu (WC, umywalka, prysznic), wyżywienie zgodne z programem, przejazd autokarem klasy turystycznej z dwoma kierowcami, opieka i pomoc pilota, usługi przewodnickie, ubezpieczenie KL i NNW podczas wyjazdu do Czech, podatek VAT.

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów płatne dodatkowo – 81 zł / os.

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.5 dni

Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...