Pobyt na Pomorzu / Wycieczki w Trójmieście

Kajakiem po Gdańsku

To pierwszy produkt turystyczny o tym charakterze w Polsce!Ponad 1000 lat temu na lokalizację naszego miasta został wybrany teren między Morzem Bałtyckim, Rzeką Motławą a wzniesieniami kaszubskimi. Podmokłe tereny miasta i okolic ludność Gdańska wykorzystała nie tylko do transportu ale także do celów obronnych miasta. Na przełomie 16 i 17 wieku powstały tu unikalne na skalę Europy fortyfikacje z potężnymi bastionami, które otoczono podwójną fosą. Dziś niewielkie pozostałości tych budowli, można opłynąć kajakiem!
Wybierając  tę opcję całą grupa wsiada w kajak a nasz przewodnik w ok. 3 godziny pokaże Ci Gdańsk od strony Motławy – rzeki, która przyniosła bogactwo miastu.
Jeśli jesteś pasjonatem żeglarstwa, morza, wody lub po prostu lubisz zabawę przy muzyce szanty, wieczorem proponujemy Ci wyjście do oryginalnego klubu żeglarskiego. Tu m.in. stoczysz walkę na bomie, wbijesz gwoździa 5 kilowym młotem, zjesz polski bigos i napijesz się piwa czy pirackiego rumu!

Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...