Wycieczki szkolne / Wycieczki w Polsce

Góry Stołowe – Tajemnicze Góry

WROCŁAW – KUDOWA ZDRÓJ – MIĘDZYGÓRZE- KLETNO – KŁODZKO – WAMBIERZYCE
4 dni

Góry Stołowe położone są w centralnej części Sudetów środkowych. Wskutek unikatowego krajobrazu stały się jednym z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych. Są one przykładem gór o charakterze płytowym tworzących osobliwe formy takie jak: skalne miasto, skałki o fantastycznych kształtach, urwiska, czy głębokie doliny rzeczne o charakterze przełomów. Walory przyrodnicze i krajobrazowe Gór Stołowych sprawiły, że przyciągają rzesze turystów. Wielkim zainteresowaniem cieszą się liczne atrakcje turystyczne tego regionu.

Dzień 1
Spotkanie z pilotem, zbiórka uczestników, wyjazd spod szkoły w godzinach porannych, przejazd do Wrocławia i zwiedzanie z zewnątrz z przewodnikiem: Rynek, Ostrów Tumski z Katedrą oraz wejście do Panoramy Racławickiej, obiadokolacja we Wrocławiu, przyjazd do ośrodka w Kudowie Zdroju, zakwaterowanie.

Dzień 2
Śniadanie, przejazd do Międzygórza i wodospad Wilczki, przejazd do Kletna i zwiedzanie Jaskini Niedźwiedziej, przejazd do Kłodzka i zwiedzanie górnej części Twierdzy, powrót do ośrodka, obiadokolacja.

Dzień 3
Śniadanie, wykwaterowanie, spotkanie z przewodnikiem, przejazd do Parku Narodowego Gór Stołowych, wycieczka na Szczeliniec Wielki i Błędne Skały, Kaplica Czaszek, zwiedzanie Sanktuarium Maryjnego w Wambierzycach, obiadokolacja, wyjazd w drogę powrotną do domu – przejazd nocny.

Dzień 4
W godzinach porannych przyjazd pod szkołę.

Uwaga!
Istnieje możliwość wzbogacenia programu o:
– zwiedzanie podziemnych labiryntów w Twierdzy w Kłodzku
Aqua Parku w Kudowie Zdroju
– park linowy Mountain Emotion w Kudowie Zdroju
Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju z pokazami czerpania Papieru
– zwiedzanie tajemniczej, podziemnej fabryki w Walimiu wydrążonej przez Niemców
podczas II Wojny Światowej (zamiast jednego dnia programu podstawowego)
– zamiast zwiedzania Wrocławia – wizyta w Muzeum Bajki SE–MA-FOR w Łodzi (wytwórni
bajki o Misiu Uszatku)
– dodanie jednego dnia do programu podstawowego na wyjazd do Pragi
Podziemna Trasa Turystyczna w Kletnie
Muzeum Ziemi w Kletnie

Lub najnowsze wrocławskie atrakcje:
Afykarium w ogrodzie zoologicznym
Hydropolis – centrum wody (pierwsze takie w Polsce)
O szczegóły pytaj w biurze!

Cena: od 489 PLN/os (grupa min. 45 osób)

Cena zawiera:
Zakwaterowanie w ośrodku w Kudowie Zdroju lub okolicach, pokoje 3-5 osobowe, łazienki na korytarzu (WC, umywalka, prysznic), wyżywienie zgodne z programem, przejazd autokarem klasy turystycznej z dwoma kierowcami, opiekę i pomoc pilota/przedstawiciela biura, usługi przewodnickie, podatek VAT.

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów płatne dodatkowo – 64 zł /os.

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...