Wycieczki szkolne / Wycieczki w Polsce

Bieszczady – Dzika Przygoda

SOLINA – BARANÓW SANDOMIERSKI – SANDOMIERZ
5 dni

W Bieszczadach można się zakochać od pierwszego wejrzenia – intrygują, zaskakują i uczą pokory wobec przyrody i ludzi, bo Bieszczady to góry i ludzie. Trudno opisać ducha Bieszczad i dlatego postaramy się go zrozumieć odwiedzając serce tej tajemniczej krainy m.in.: Połoninę Wetlińską i najwyższe pasmo Bieszczad z ich najwyższym szczytem Tarnicą. Skorzystamy również z największej atrakcji Bieszczadzkiego Parku Narodowego – z przejazdu
Bieszczadzką Kolejką Wąskotorową. Dziewiczy pobyt uwieńczymy rejsem po Zalewie Solińskim znanym jako Morze Bieszczadzkie. W drodze powrotnej do Gdańska odwiedzimy zabytkowy Baranów Sandomierski oraz tajemniczy i bogaty w legendy Sandomierz.

Dzień 1
Spotkanie z pilotem, zbiórka uczestników, wyjazd spod szkoły, przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 2
Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, całodzienna wycieczka: przejazd do Cisnej – Majdan, start kolejki w kierunku Przełęczy Przysłup, wejście na Połoninę Wetlińską, Czarna – wejście do zabytkowej cerkiewki, powrót do ośrodka, obiadokolacja, dyskoteka.

Dzień 3
Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, całodzienna wycieczka: wejście na najwyższe pasmo Bieszczad (szczyt Tarnica) i zejście Szerokim Wierchem do Ustrzyk Górnych, powrót do ośrodka, obiadokolacja, wieczorne ognisko z kiełbaskami.

Dzień 4
Śniadanie, rejs statkiem po Zalewie Solińskim, Hoczew, wyjazd w stronę Trójmiasta, po drodze Baranów Sandomierski, zwiedzanie obiektów z zewnątrz z przewodnikiem w Sandomierzu (rynek, Brama Opatowska, katedra, zamek), obiadokolacja, wyjazd w drogę powrotną.

Dzień 5
W godzinach porannych przyjazd pod szkołę.

Uwaga!
Istnieje możliwość wzbogacenie programu o: zwiedzanie Sandomierza podziemną trasą turystyczną, wyjazd do Lwowa (jako alternatywa zamiennie z jednym dniem programu podstawowego).

Cena: od 628 PLN/os. (przy grupie min. 45os.)

Cena zawiera: zakwaterowanie w ośrodku w Solinie, pokoje 3-5 osobowe, łazienki na korytarzu (WC, umywalka, prysznic), wyżywienie zgodne z programem, przejazd autokarem klasy turystycznej z dwoma kierowcami, opiekę i pomoc pilota/reprezentanta biura, usługi przewodnickie, podatek VAT.

Bilety wstępu płatne dodatkowo – 36 zł / os.

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie

Planujesz zorganizować klasową wycieczkę „z klasą”? Szukasz transportu, przewodnika, pilota, programu wycieczki? Nasze biuro podróży z przyjemnością Ci w tym pomoże. Joytrip.pl to organizator wycieczek szkolnych nastawiony przede wszystkim na satysfakcję klientów. W ramach turystyki szkolnej oferujemy autorskie programy wyjazdów szkolnych, zielonych szkół, biwaków i wycieczek krajoznawczych. Najchętniej wybierane przez naszych klientów programy i regiony to: Kraków, Warszawa, Lwów, Praga, Łeba, Zakopane, Poznań, Mazury, Pomorze, Bieszczady, Tatry, Szlak Piastowski, Pomorze. Podróżujemy zawsze bezpiecznie autokarem, busem lub pociągiem. Każda z naszych wycieczek daje możliwość aktywnego wypoczynku, naturalnego poszerzenia wiedzy uczniów i ich integracji przez zabawę, której tak często brakuje w dobie intensywnej komputeryzacji.
Wysyłam...